Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fontos! Bánt az egyik osztályt...

Fontos! Bánt az egyik osztálytársam, szorongok és már most félek az új sulitól. Hogyan győzzem le a félelmemet? 15/F

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz szóval elôre is bocsi.

Tudom, hogy még korai meg minden, csak most fogom kezdeni a középiskolát. Oda vettek fel, ahova eredetileg is szerettem volna, szóval nem ezzel van a gond, hanem az osztálytársaimmal. Többen is bejelöltek, elkezdtünk beszélgetni, csináltunk egy csoportot, ahol csak az osztály tagjai a tagok és megbeszéltük, hogy találkozunk. Erre sor is került 3 nappal ezelőtt. Jóban lettem egy lánnyal, nagyon sokat beszélgettünk, de az egyik srácot ez túlságosan feltűnően zavarta. Konkrétan odajött hozzám és elkezdett piszkálni, beszólogatott nekem, akkor kötött belém, amikor tudott. Kérdeztem tőle, hogy ezt miért csinálja és azt válaszolta, hogy ezért mert egy suttyó vagyok és semmi keresnivalóm annak a lánynak a közelében.

Majd ezek után 2 másik osztálytársammal együtt fogták magukat és képeket csináltak rólam, átszerkesztették és felrakták netre.

Persze a többiek is jót mulattak rajta és így ők is elkezdtek szekálni, míg az a lány, akit fent említettem csak hagyta az egészet. Volt, hogy mondta annak a srácnak, hogy hagyja abba (bár nem tufom mennyire gondolta komolyan mert közben mosolygott is). Majd odajött hozzám (már a lány) és azt kérte, hogy mutassam meg neki a mobilomat. Azt hittem, hogy valami hülyeséget akar csinálni, de nem. Erre a srác kivette a kezéből, elkezdett kitörölgetni belőle mindent, megjegyzéseket tett hogy milyen zenéket hallgatok, hogy milyen ocsmányul nézek ki, valamint van egy pár képem a kutyámról és mondta, hogy ha majd egyszer megtudja, hol lakunk, akkor megy és megmérgezi, meg van egy kép rólam és a nővéremről (akivel ritkán találkozom, mert külföldön él) és rá is mindenféle megjegyzéseket tett. Majd mondta, hogy én mekkora gáz vagyok, eldobta a mobilomat, aminek félig betörött a képernyője (ráadásul nemrég kaptam) és leköpött. Általában nem szoktam mások előtt sírni, de most nem tudtam megállni és ekkor elkezdett rajtam nevetni, hogy mennyire szánalmas, nem hiszi el, hogy egy fiú tud ilyen lányosan viselkedni, röhejes vagyok úgy, ahogy vagyok.

A lány odajött hozzám és vígasztalt, mondta, hogy ne foglalkozzak vele. Kiderült, hogy ő is szereti azt az animét, mint én és van egy kulcstartója az egyik szereplőről és nekem adta. A srác pedig odajött hozzánk és kérdezte, hogy miről beszélünk. A csaj pedig mondta, hogy semmi köze hozzá, majd tőlem várt választ. Majd amikor észrevette azt a dolgot a kezembe akkor fogta és beledobta az egyik kukába. A lány pedig mondta neki, hogy ezt tőle kaptam és ez mennyire bunkóság volt. A srác pedig mondta, hogy akkor vegyem onnan ki én, ha kell. Odamentem, ki akartam venni, erre belenyomta a fejemet a kukába és azt mondta, hogy odavaló vagyok.


Röviden ennyi lenne. Szóval nagyon hányingerem van már a suli gondolatától is és azóta csak rossz kedvem van nem tudom, hogy mihez kezdjek. Valaki légyszíves tudna segíteni? Fontos lenne!!


2016. júl. 9. 23:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz több osztály az évfolyamodban? Akkor könnyen át tudnál menni egy másikba...
2016. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor viszont azonnal fordulj a rendőrséghez! Azt még megértem, hogy irigy rád, de ha a csajt akarja, akkor hódítsa el, ne bántalmazzon mást! Ott vetette el a sulykot, amikor elvette a mobilod, és letörölt róla dolgokat, ez pedig már bűncselekmény. Azt ajánlom, hogy erről a szüleiddel együtt számolj be az igazgatótoknak, és kérd, hogy az illető fiút ne vegyék fel az iskolába. Ez így korrekt. A rendőrség pedig majd külön számol vele. Már ha nem annyira tutyimutyik, hogy legyintenek rá egyet. Végül is a bűn megfékezésére tettek esküt.


Tehát:

1.) Azonnali távoltartási végzést kell kérni az illetőre!

2.) Azonnal el kell tanácsolni az iskolából!

2016. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Plusz egy facebook profilnak is örülnék. Ő is képeket rakott föl rólad, ami nagy szemétség.
2016. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A nevét nem írod le ?? Úgy kipróbálnám rajta hogy váge még a bicskám, az ilyen féreg megérdemel egy kis " plasztikát " :D

Tudom ... ha igazságtalanságról van szó nagyon agresszív tudok lenni :P

2016. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 találdki? válasza:
Ha nem tudsz fizikailag vissza verni csak döngöld földbe egy m0cskos nagy oltással úgy hogy azt se tudja fiu-e vagy lány. Ha vissza szól agy neki egy pofont. És vigyorogj magabiztosan a szemébe és bombázd egy újjab oltással. Ha ezután még van képe vissza szolni csak röhögd ki és hagy ott a francba! Utánna szerintem nem lessz benne mersz hogy ujra piszkáljon, de hamégis akkor alkalmazd ezt nyugottan! Viszont ha egy idő után sem hagya abba akkor lehet hogy tanári segítséghez kell folyamodnod.
2016. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Meglep hogy mennyi agresszív tanácsot kaptál, remélem több eszed van minthogy ezekre hallgatsz. A tanároknak, igazgatónak szólj, a legkissebb atrocitás miatt is. Azért kapják a fizetésüket, hogy az ilyen helyzeteket megoldják.
2016. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Belehalnék ha a telefononról törölgetnének mindent megfognám a telóját és beverném a földbe akárhányszor újjat húz

Válts sulit vagy szólj valakinek esetleg csukasd be börtönbe mert ém hidd el tudom hogy a testi bántalmazás jobb mint a lelki

2019. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!