Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Nagyon elment az...

Mit tegyek? Nagyon elment az önbizalmam!

Figyelt kérdés

Facebookra feltöltöttem egy képet. Nincs sok ismerősöm, 150-en alul van. Nem szoktam sok lájkot kapni rájuk, pedig állitólag nem vagyok világcsúfja, csak a kevés ismerős miatt van biztos, vagy nem tudom.

Most 3 like érkezett tegnap óta.

És egy komment is. Azt hittem, valami pozitív. Hát egy lószart. Az egyik osztálytársam (lány) odaírta, hogy "szorulásod van?" Mondom "nem, miért?". Mondja: " csak mert olyan fejed van, mint aki most végzi a nagydolgot. Kidülledt szemek, furcsa fintor...".

Ez annyira megalázó! Főleg, hogy beraktam profilba, és nyilvános. Én annyit bőgtem ezért. Ha valami baja van, ne kommentbe írja, hanem legalább privátba. De így ország-világ látja...

Mit tegyek, hogy ezek után újra legyen önbizalmam?


2016. aug. 14. 07:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és a "fintoromat" a mosolyomra értette.

És szerintem nincsenek kidülledt szemeim.

A hozzászólást pedig töröltem.

2016. aug. 14. 07:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy téged akart volna megalázni, inkább csak viccelődni próbált. Én is szoktam ilyen kommenteket kapni, és írni is másoknak, aztán xddd-zünk egy sort, és le van tudva :) szerintem felesleges ezen rágódni :d
2016. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Bár nem hiszem...

Mindegy, itt a kép, ha valaki meg akarja nézni.

[link]


Nekem ez a kép kifejezetten tetszett, mert olyan természetes... (Csak egy kicsit szerkesztettem, hogy ne látszódjanak a pattanásaim.)

2016. aug. 14. 07:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon aranyos kis kép... az idióta kommentelőt, aki olvasta egyértelműen tudja, hogy vele van baj, és egy gonosz állat. Nem történt semmi vészes, nyugi. És menj kirándulni, a természetbe, ne a neten élj, mert sok kárt okoz a fiatal, bontakozó lelkeknek ez...
2016. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Firedoom ***** válasza:

En pont az ilyenek miatt tiltom le a kommenteket :'D amugy meg nem ertem mi baja. Nagyon jol nezel ki ezen a kepen.

A "nem jott like" problema meg ne erdekeljen. Szamtalan oka lehet annak, hogy miert nem kattintanak arra a fura kis gombra a kep alatt, de nem is kell foglalkozni a szamukkal. Nekem se jon soha tobb 4-5 nel megis egy roppant nyugis eletet elek :P 19f

2016. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg dülledt a szemed. Amúgy ne foglalkozz vele, nekem egyszer hétvégén beszolt egy osztàlytàrs neten, azt hittem hétfőn lesz valami, erre azt se tudta a gyerek hogy mi van, elmeséltük neki mit írt és még röhögte is. Szóval sokan csak ész nélkűl írnak 10 perc és elfelejtik te meg napokig ràgódsz.
2016. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Huh, nagyon megnyugodtam, köszi.:)
2016. aug. 14. 11:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem irigyek a szemeidre, nekem tetszik ha egy lánynak szép nagy szemei vannak, a kép pedig teljesen rendben van :)
2016. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Töröld ki a kommentjét, utána nem fogja látni senki.
2016. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincsenek kidülledt szemeid. A hozzászólást nyilván törlöd, ez alap, ezzel nincs gond. Engem inkább a hatalmas szemeid rémisztenek meg.
2016. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!