Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Nagyon elment az...

Mit tegyek? Nagyon elment az önbizalmam!

Figyelt kérdés

Facebookra feltöltöttem egy képet. Nincs sok ismerősöm, 150-en alul van. Nem szoktam sok lájkot kapni rájuk, pedig állitólag nem vagyok világcsúfja, csak a kevés ismerős miatt van biztos, vagy nem tudom.

Most 3 like érkezett tegnap óta.

És egy komment is. Azt hittem, valami pozitív. Hát egy lószart. Az egyik osztálytársam (lány) odaírta, hogy "szorulásod van?" Mondom "nem, miért?". Mondja: " csak mert olyan fejed van, mint aki most végzi a nagydolgot. Kidülledt szemek, furcsa fintor...".

Ez annyira megalázó! Főleg, hogy beraktam profilba, és nyilvános. Én annyit bőgtem ezért. Ha valami baja van, ne kommentbe írja, hanem legalább privátba. De így ország-világ látja...

Mit tegyek, hogy ezek után újra legyen önbizalmam?


2016. aug. 14. 07:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem düllednek ki, inkább nagyok. Ami számomra kicsit ijesztő. Általában tetszik az embereknek, én a mai napig nem értem, hogy miért, de hát ez van. Engem mondjuk nem zavarna, ugyanúgy melléd ülnék, nem az a lényeg, hogy hogy néz ki az ember.
2016. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írj be te is neki egy ismeretlen facebook profilról. Fingasd meg
2016. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!