Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kárem szépen pár nap és itt...

Kárem szépen pár nap és itt az iskola. Ki mennyire várja már?

Figyelt kérdés
Várjátok már a szeptember 1-jét? Vége a nyárnak, remélem a melegnek is mostmár végre! Hideget, esőt, szelet! IMÁDOM!!

2016. aug. 15. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon várom. Nem csak a barátaim, hanem a tanulás miatt. Szeretek tanulni! :D
2016. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

"kárem"? Ez mi? Nem tudom kitalálni. Talán kérem?!


Nem igazán, sok tanulás... áá, inkább maradnék még itthon. A sok stressz kinek hiányzik? Csak is a barátaim és a hülyéskedések miatt várnám, de azt a nyári szünetben is meg lehet tenni.

2016. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

én már egy ideje dolgozok, de nem várom...megint tele lesz minden diákokkal :D a hév, a villamos, a város...

reggel korán járok, délután is relatíve korán megyek...pont akkor lesz tele minden :D

am nincs bajom a diákokkal, csak nagyobb tömeg lesz mindenhol...


23F

2016. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon nem. Rengeteg tervemmel nem végeztem a nyáron.
2016. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nagyon.Szeretek iskolába járni,tanulni!:)

17L

2016. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Oszinten ruhellem az iskolat tehat rohadtul nem varom h visszamenjek es tovabb nyomoritsak az eletemet:)16/L
2016. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem várom. Utálom az egészet úgy ahogy van. És nem azért mert tanulni kell, hanem az idióta osztályom miatt.
2016. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az egyik legkevésbé kedvelt tanárommal álmodtam épp a múlt éjjel. Éppen egy Powerwolf koncertre való bejutáshoz váró hosszú sorban álltam, amikor egy váratlan pillanatban közvetlenül elém furakodott és beszélgetni kezdett velem. Amikor felébredtem, roppantul örültem annak, hogy ez csupán egy szörnyű álom volt.

Magát az iskolát nem igazán várom. Ami érdekel, azzal sulin kívül is foglalkozom. Nem érzem szükségét annak, hogy elém tolják azt a tananyagot, amit magamtól is szívesen átrágok - ami pedig hidegen hagy, azt valamilyen szinten meg kell tanulni és később talán még hasznát vehetem valahogy, de számomra csak nyűg.

Azokkal az emberekkel, akik különösebben számítanak, a nyáron is találkozgattunk, így még csak ez sem dob a dolgon. Egyszerűen rengeteg időt és energiát felőröl, amit hatékonyabban is hasznosíthatnék (...mondom ezt, miközben itt ülök és még ezt az értékes időt is azzal töltöm, hogy az iskoláról rinyálok - van egy olyan érzésem, hogy nem vagyok túl meggyőző ember).

2016. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Firedoom ***** válasza:
64%

#8 en meg a koncerten "talalkoztam" tanarommal xD amikor meglattam mar fordultam is el...

Gondolom ismeritek a mondast:

Egy cigi 5 percet

Egy whiski 20 percet

Egy iskolaban toltott nap 8 orat vesz el az eletedbol.

2016. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen várom, legalább csinálok valamit, meg persze az idő is jobb már akkor. Kíváncsi vagyok a szakmai tárgyaimra is.
2016. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!