Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kárem szépen pár nap és itt...

Kárem szépen pár nap és itt az iskola. Ki mennyire várja már?

Figyelt kérdés
Várjátok már a szeptember 1-jét? Vége a nyárnak, remélem a melegnek is mostmár végre! Hideget, esőt, szelet! IMÁDOM!!

2016. aug. 15. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szeptember 2-án már az évzárót várjátok:D
2016. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon nem várom, tavaly rendesen megszégyenítettek az évfolyamtársaim, és a tanáraim előtt. Tavalyhoz hasonlóan idén is egyedül fogok ülni minden szünetben, magam elé bámulva. A matektanáromtól félek, tavaly egyik óráján végig a táblánál voltam, és leordított, én meg sírva fakadtam, lehülyézett, rendesen gyomorgörcsöm van a matekóráktól.

Az angoltanárom most sem fog békén hagyni az angol versenyeivel, meg a nyelvvizsgával, teljesen megutáltatta velem az egykori kedvenc tantárgyamat. Minden nap nézhetem, ahogy a volt legjobb barátnőm a leszbikus csajával ölelgetik egymást. Minden nap stressz, sok tanulás, aminek semmi értelme, igazolást nem tudom honnan szedjek, hogy ne kelljen futnom tesin a hasam miatt.

Semmi kedvem, minden nap sírva hazajönni, és magamon levezetni a feszültséget... :)


16/L

2016. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nagyon hiányzik ahogy osztályfőnökom évnyitón kérdezgessen a matekversenyekről,és hogy órán a székkel és egyéb tárgyakkal kiabáljon.Sőt a tesitanár megnyilvánulásai hiányoznak,hogy be akarja idomítani az osztályt guggolással és ordítással.Sőt várom azt is hogy az a német órával összevonva,imádom ahogy a némettanárnő szívja a véremet gyakorlatilag a büdös nagy semmiért.Hiányzik a biosztánár asztalpüfölése is.Képzelhetitek menjire várom.De talán a rajzszakkör miatt várom,csak ne akkor legyen matek...14l
2016. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Idén érettségiztem, de majd csak jövőre megyek egyetemre, most még nem csinálok semmit... Szóval érthető módon teljesen semlegesen érint az, hogy mindjárt szeptember 1 :D
2016. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!