Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A félénkeket miért bántják?

A félénkeket miért bántják?

Figyelt kérdés

Van egy pár ilyen ember a suliban és szünetben mindig körbeállják, lögdösik, ő meg elvörösödik lehajtja a fejét.

Folyamatosan piszkálják őket, utánozzák a mozdulataikat, beszédüket, ha elmegy előttük kiröhögik és szólítgatják, jót szórakoznak rajtuk. A nagyhangú srácok csinálják a félénk fiúkkal, ezek a nagydumások szerintem nem is vágják hogy mi van azt mondják a félénkekre hogy gci viccesek, fogyi fejük van ilyenek.


2016. aug. 15. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fordítva van!!! Sok extrovertált szerint egy introvertált "egy genetikai korcs" fajzat. A társadalom nem tolerálja jól a kisebbségeket és valamilyen módon sokan hangot is adnak ennek (néhányak a tettlegességig mennek). Aki különbözik a többségtől, azt elkezdi a többség csesztetni. Ez mindig így van. A többség az extrovertált, a szerintük "torz" kisebbség pedig az introvertált. Az még tetézi a dolgot a kérdés felvetésének szempontjából, hogy az introvertáltak sokszor védtelen mulya, pipogya figurának tűnnek és a szélsőségesebb extrovertáltak ideális célpontjai. Szerintem ez teljesen világos, csak az nem érti, aki nem akarja.
2016. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem világos, hogy egy ember miért bántja a másikat ok nélkül. Akarom megérteni, de nem megy. Nem tudom átérezni, hiszen a többség az extrovertált ember, akiken ha múlott volna, még mindig a kőkorszakban élnénk. Az összes tudós, csillagász, feltaláló, aki nem a nőket hajkurászta, mind introvertált volt, és láss csodát, ezen a néhány 100-1000 emberen múlott, hogy most itt tart a technika. Ha Einstein bulizott volna folyamat, és arról beszélgetett volna, hogy kit dugott meg, akkor nem jött volna rá semmire, nem lenne relativitás elmélet. Ha ők nem lettek volna, akkor most kőkorszaki szinten élnének az emberek. Hiszen úgy is jó lenne nekik. Változtatni meg nem akarnának, mert ki az a csicska, aki kiáll a sorból, és nem áldozza fel a bárányt, hanem a csillagok állását figyeli a saját készítésű távcsövével... Ki az a csicska, aki matematikai újításokon dolgozik, miközben tollal a hajban is táncolhatna, mint a többi "normális" ember. Ezek a "normális" emberek számomra nem is emberek. Egy korcs népség, emberi testtel rendelkező, állati szinten gondolkodó emberek, akiken ha múlna, akár az egész emberiség is visszasüllyedhetne kőkorszaki szintre. Csak a pia meg a szex, ja meg néhány ember b*szogatása.. A többi le van szarva, ki az a csicska, aki mással foglalkozik..
2016. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!