Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most kezdem majd a gimit....

Most kezdem majd a gimit. Mivel enyhíthetném a rettegést?

Figyelt kérdés

Szó szerint rettegek.Bocsi ha hosszú lesz.Dióhéjban,félek az új osztályomtól. Bővebben:


Fiú vagyok,sokak szerint humoros,és igyekszem úgy élni az életem hogy segítek mindenkin akin tudok,és saját érdekeimért nem húzok le senkit. Szóval próbálok jó emberként élni. Jön az új osztály,osztálytársak,és félek hogy nem fogok tudni beilleszkedni! Ezek a dolgok nyugtalanítanak:


1. Mi lesz,ha túl buta leszek a többiekhez képest,és ki fogok lógni az osztályból,ezért majd kinéznek majd ?


2. Mi van,hogyha túl okos leszek hozzájuk képest,és ezért néznek majd ki,okoskodónak tartanak majd ? (Most élem azt a korszakomat,hogy érdekel minden! Fizika,kémia,biológia,matematika,történelem,minden!)


Mit tudtok tanácsolni hogy csökkentsem ezt a szó szerint rettegést ? Nem tudom elképzelni hogy mi lesz. Nem akarom itt ilyen ,,érzelmesen'' leírni a dolgokat,de hogyha megnézem magamat kívülről,akkor nem egy könnyen ismerkedő minden este bulizni járó fiatalt látok. Bocsi hogy hosszú lett!



2016. aug. 21. 20:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Inkább nem mondanám meg ha nem baj,nem akarom hogy netalántán megismerjenek,ki tudja ki böngészi ezt az oldalt !
2016. aug. 22. 18:37
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az évfolyamodban te leszel egyedül humoros és aki a saját érdekeiért nem húz le másokat, akkor jogos. :D
2016. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es ! Remélem hogy nem :D
2016. aug. 22. 19:39
 14/14 anonim válasza:

Nemrég végzett egyetemistaként nem a legaktuálisabbak a középiskolai tapasztalataim, de lényegében ezt tudom mondani.


Szerencsére mindenki túlélte. Valószínűleg lesz néhány barátod, nem lesz mindenki idegen, és nem mindenki bulizik rajtad kívül.


Nálunk a legtöbben nem akartak tanulni, míg én élénken reagáltam az órán. Mivel nem érezték azt, hogy fölöttük akarok állni, vagy hogy azt gyanítanám, félnem kellene tőlük, s hozzájuk is jól, némileg humorosan viszonyultam, nem volt gondom. De nem tudom, ez mennyire lesz alkalmazható a Te osztálytársaid esetében. Nálunk lényegében senki nem kötekedett, de a tanárokat szünetekben kifigurázták, amelyikükkel megtehették, azokat az órán is ugratták.

2016. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!