Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be uj...

Hogyan illeszkedjek be uj osztályba?

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok, most váltok iskolát eloszor, most leszek 8-dikos, uj osztályba megyek, nem szinte senkit, csak talán egy valakit fogok, akivel még 3 éve Minecraftoztam egyutt :D Azota nem is beszeltunk, de ez se biztos mert még nincs meg hogy melyik osztályba kerulok! Amit tudni kell rolam hogy egesznap a gépet nyomom, nem vagyok eljáros tipus, nincsenek barátaim, egy se az én városomban, csak pár kuldfoldi haver, nem szeretem a mai fiataságot, ahogy internetre hastegelnek meg sz@ros idézeteket irnak ki mindenhova, ezért is jottem el régi osztályombol, de kérdésre vissza térve hogy illeszkedjek be? Még nem volt velem ilyen, csak 8 éve amikor mentem elsobe de az más, de már nem is tudom mi volt :D Otletek, veletek volt ilyen?

2016. aug. 24. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy nehezen fogok tudni beilleszkedni, és mégis könnyen ment. Jó, volt néhány gyökér, de ők idővel úgyis kikoptak. Az elején sokan nem voltak szimpatikusak, és mégis pont ők lettek a legjobb haverjaim, mert volt közös érdeklődési körünk. És nekik köszönhetően ismertem meg a League of Legends-et, amit imádok. :D Szóval csak légy őszinte, add önmagad, légy kedves, tisztelettudó és vicces. Ezt kb. mindenki szereti.
2016. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát, nem fogok hazudni. Nagyon nehéz egy összeszokott csapatba beilleszkedni. Hozzánk még tavaly jött egy gyerek, az osztály nagymenői a semmiért megverték, baszogatták, megalázták. A lányok megdobálták tolltartókkal meg vizes üvegekkel. Utáltam is azt az osztály. Amúgy én is utálom a saját korosztályom, a 14-15 éveseket, akik másokat bántva akarnak népszerűbbek lenni, nagyképűsködnek, primitív az összes. Tisztelet a kivételnek.
2016. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hozzánk minden évben jön minimum egy új diák és könnyen beilleszkednek. Azt hiszem ez a diákoktól függ.:) A mi osztályunk 5.-től fogva együtt van, most megyünk kilencedikbe (8 osztályos gimi). Szerintem, ha valakit szimpinek találsz menj oda hozzá és beszélgess vele és ha leendő osztálytársaid nem taplók, akkor segíteni fognak.:) És a minecraftos fiúval még témátok is lesz, ezen ne parázz.:) Sok sikert a 8.-hoz.:)

15/L

2016. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!