Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Hogy fogadjátok, hogy...

Diákok! Hogy fogadjátok, hogy mindjárt itt az iskola?

Figyelt kérdés
Én idén fejeztem be a tanulmányaimat, de szívesen visszaülnék még az iskolapadba.

2016. aug. 26. 14:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Hogyan fogadom? Ááá, alig várom! (Jk.)


Újabb, 180 stresszes nap, fáradtság... Bent vagyok 3-ig, majd utána haza, és ott is tanulhatok órákig, estig... (Ha szerencsém van, aznap még nem is lesz valami sulin kívüli órám.) Emellett, imádkozzak, hogy (még kitűnő tanulóként is, aki SOSEM szólogat be/hangoskodik az órán) egyetlen egy tanárnak se legyen olyan kedve, hogy megalázzon. (Szokták néha.)

Bár, az osztályom egész jó, legalább azzal nincs problémám.


De attól még hátam közepére kívánom a sulit, és az egész magyar oktatási rendszert. Amelyben elsődleges minden mutyutyingó író pontos születési/halálozási/fingási éve, mint bármilyen más, életben fontos (talán gyakorlati) dolgok.


Szóval.... Where's my bleach?

2016. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Még van 2 teljes hetem. Tehát még nem nagyon érzem ezt az iskola feeling-et.

Bár a hét elején már csináltak az osztálytársaim ilyen csoportbeszélgetést és eléggé szarul esett, hogy megint ott kell rohadnom velük/mellettük 6-7 órát. 12.-be megyek, próbaérettségi+érettségi, szóbelik, szalagavató, meg minden velük járó stressz, hát kiváló mit mondjuk.

+A suttyó, érthetetlen ofőm, akit ki nem állhatok, kb heti 10 órát fogom látni, az eddigi 3-4-hez képest. Az iskola nagy részéről még ne is beszéljünk, a sok gyökér beszólogatós romántól már hányingerem van, bárcsak újrakezdhetném a nyarat..

2016. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Megyek kilencedikbe, kíváncsi is vagyok, meg parázok is eléggé. Szóval, nem bánnám, ha lenne még egy hónap a nyárból.
2016. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem várom, de ennek ellenére a legjobbat fogom kihozni magamból.
2016. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
A többi kommentelőnek pedig azt szeretném üzenni, hogy próbáljanak meg egy kicsit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz, mert akkor könnyebben meg tudják oldani! No para!
2016. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
De idióta vagy :D Én is idén érettségiztem, örülök, hogy kiszabadultam a pokolból.
2016. aug. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

#16


És szerinted ezután mi lesz? Vagy főiskolába mész, ami piszok nehéz lesz, vagy elmehetsz dolgozni, ami szintén nehéz.

2016. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
easy way suicide...
2016. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én most megyek hetedikbe:D nem várom:( már a 6.-os matekot se értettem, most meg nehezebb is lesz:/
2016. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#17

A nehéz dolgok nem feltétlenül rosszak, és a könnyű dolgok (mint a középiskola szvsz) nem feltétlenül jók.

2016. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!