Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárom ki akart kezdeni...

Egy tanárom ki akart kezdeni velem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Még a diákja voltam addig csak "jeleket" kaptam, de azt hittem, hogy mint minden kamasz én is csak többet látok bele a dologba, mint amennyi valóban van. Nagyon jóban voltunk, sokat beszélgettünk, én szeptembertől másik suliba megyek más okokból, de megbeszéltük, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot. Itt kezdett furcsává válni a helyzet, gyakorlatilag rám nyomult, többször letisztáztam vele, hogy nem akarok semmit, azt mondta, hogy érti és ő sem, mégis mindig célozgatott, bókolt, ölelgetett, simogatott kerestem rá a magyarázatot, de mikor már megpróbált megcsókolni onnantól kezdve nem volt magyarázat... egyértelmű volt, hogy mit akar. Akkor megszakítottam vele minden kapcsolatot, naiv és buta voltam, hogy nem tettem meg hamarabb és hagytam idáig is elmenni a dolgot. Hála istennek nekem nem lett belőle baj, nem is nagyon foglalkoztam már vele, csak aztán arra gondoltam, hogy hány diákot tanít... Kizárt, hogy én voltam az egyetlen, nem kényszerített semmire, de ijesztő és beteges volt a viselkedése, sok tizenéves lány még annyira naiv és manipulálható, kicsit félek, hogy valakit tényleg bántani fog. Tennem kéne valamit? Sose bocsájtanám meg magamnak, ha valakit bántana és én megakadályozhattam volna, de nem tettem. Viszont nagy ügyet fölöslegesen nem szeretnék belőle. A tanár férfi és 50 éves.

17/L


2016. aug. 29. 00:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Aludj!
2016. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen esetben talán a legjobb, ha a szüleiddel beszélsz először, és aztán közösen eldöntitek, kihez kellene fordulni. Az biztos, hogy ezt a tanárt mielőbb le kell állítani, mielőtt nagyobb probléma történne.

Még annyi, hogy nem lenne érdemes fejjel a falnak menni, tehát lerohanni, okosan kell megközelíteni majd a témát, ha szembesíteni szeretnétek.

2016. aug. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%

Lenny Kravitz is 50 éves!

Azért bevállalnád nem?

Az évek nem jelentenek semmit!

Az én osztályomban általános 8. ballagós osztályba kavart össze a 15 éves osztálytársnőm a 32 éves 2 gyerekes "családapa" magyartanárral utolsó osztálykiránduláson.

Mi falaztunk nekik, meg tüntettük el a véres lepedőt..

2016. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Alapból én sem szerettem volna ebből ügyet csinálni, de aztán az egyik ismerősöm mondta, hogy ha másnak baja esik akkor az az én lelkemen is szárad. Nem ilyen szavakkal, de ez volt a lényege és talán igaza van.
2016. aug. 29. 00:51
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Kinek esne baja ebből?

Nálunk is a csaj örült, hogy valódi férfivel vesztette el, a pasi meg élte tovább az életét, bár a következő évben sulit váltott ő is.

2016. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van, akinek ez vicces, de mondjuk, ha egy fiatal lány sérül ilyen idióták miatt azon én nem tudok nevetni. Van egy idősebb rokonom, aki tanár volt és az egyik suliban, ahol tanított épp egy hasonló történet miatt lett öngyilkos egy lány. Később kiderült, hogy előtte több lánnyal is kikezdett, de ez az eset állította meg. Meredek történet, de nem mindig lesz olyan vicces a vége.
2016. aug. 29. 00:56
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom, nálunk a csaj is akarta, nem volt bizonytalan, tudta mit akar. Mi falaztunk nekik...
2016. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

Biztos, hogy úgy akart megcsókolni?

Egyébként sem hinném, hogy bárkit nagyon tudna manipulálni egy 50 éves, ha az a másik nem akarná.

A lányok már születésüktől kezdve tudnak határozottan nemet mondani, ha akarnak :)

2016. aug. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Fel kell jelenteni. Torvénytelen amit csinál. Ha a tanár kiskorú diákot akar megdugni, lecsukják. Szólsz a rendőröknek és elintézik, soha többet nem fogod látni a disznót!
2016. aug. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Nos,elmondom: Ma Magyarországon a jelen törények értelmében egy 14 éves simán dughat egy 50 évessel,és ennek semmilyen jogi következménye nincsen,amennyiben nem erőszak történt.

Magyarul:Ha a pali elég nagy dumás és le tudja beszélni a 14 évet betöltött rib....akarom mondani lányról a bugyit,akkor semmi törvénytelen nincs.


Az más kérdés hogy ha ez a lány apja fülébe jut akkor a fickót minimum sürgősségire kell vinni,ha nem élből temetőbe....


Ja,undorító amit ez az alak művel,de nem tudtok jogilag ezzel mit csinálni.

Iskolában diszkréten lehet jelezni vezetőségnek a helyzetet,valószínűleg szépen csöndben egy két hét után ki lesz húzva a neve a tanári listáról.

2016. aug. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!