Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az exem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az exem nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés
Annyira leírta magát nálam az ember... Már egy éve nem vagyunk együtt, ő külföldön él. Három évig tartott a kapcsolatunk, de elég csúnyán lett vége. Azóta próbáltuk tartani a barátságot, de én hatalmasat csalódtam benne és nem tudtam tovább folytatni. Kihasznált, lelki szemetese voltam és szívesen tettem, mert tudtam, hogy vannak problémái és nincs kivel megbeszélnie, de végül meguntam, mert egyoldalú volt a dolog, ha nekem kellett segítség, sz.rt a fejemre. Nem beszéltünk, de a családommal a hátam mögött tartotta a kapcsolatot. Aztán megkértem rá, hogy ezt is fejezze be, mert semmilyen szinten nem vagyok rá kiváncsi, élje az új életét. Ezt tartotta is szeptember óta. Ja, ezt a leírhatatlan undort azzal váltotta ki belőlem, hogy a húgomat ellenem akarta beszélni, és bepróbálkozott Nála. De szerencsére tesómnak van esze és egyből levágta, hogy mit akar és megbeszéltük a dolgokat. Ezután elküldtem a francba és közöltem vele, hogy semmilyen módon ne kerüljön kapcsolatba se velem, se a családommal. Úgy tűnt, felfogta, mert szeptember óta nem jelentkezett. Csak ma. Írt a húgomnak, ő egyből Szólt nekem és nem válaszolt neki. De nem értem, mit akar... Van tippetek? Vagy hogyan adjam tudtára, hogy illene lekopni? Gyűlölöm :( Tönkre teszi az életemet :|
2015. febr. 14. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem. Külső szemlélőként azt látom, hogy oké, írod, hogy már nem érdekel téged egyáltalán, de akkor miért kérdezed, hogy mit kéne visszaírni? Minek kéne egyáltalán válaszolni? Jelzésértékű az is, ha nem válaszoltok, nézzétek levegőnek. Ennyi. Ha tovább írogat, akkor se válaszoljatok. Előbb-utóbb megunja.
2015. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem qva sok szabad időd van!
2015. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is azt kérdem, hogy mit írjak neki vissza. És próbálom figyelmen kívül hagyni is, mert csak az energiámat szívja el. De nem tudom, miért csinálja ezt, Ennyire retardált nem lehet... :D
2015. febr. 14. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyit kattogsz rajta, akkor egyértelműen érdekel még a dolog. Ezt nem szemrehányásként mondom, de ha tényleg hidegen hagy a dolog, akkor nézz másik srác után, éld az életedet, ha ír ne válaszoljatok.
2015. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért kellett a fél életedet végigmesélned, ha csak ennyire akarsz kilyukadni, hogy le akarsz koptatni valakit. Mondd meg húgodnak, hogy tiltsa le és kész.
2015. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam ismerkedéssel, de arra jutottam, hogy ki kell hevernem. Nem érdekel, legalábbis úgy nem, hogy akarnék tőle bármit is. Azért foglalkoztat, mert végleg el szeretném felejteni, semmilyen kontaktot nem szeretnék vele, csak így elég nehéz, hogy állandóan jelentkezik. Figyelmen kívül hagyom az üzeneteit, meg tudom állni, hogy ne válaszoljak neki. Csupán nem értem a viselkedését. De lehet, hogy jobb is így. :)
2015. febr. 14. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha nem érted meg a miértjét. Az csak további kérdéseket szülne benned. Nyilván idő kell ehhez mire letisztázódik (mert mégis csak 3 évig jártatok), de idővel el fog múlni.
2015. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!