Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeverjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeverjem a fejét, vagy elötte elbeszélgessek vele? Nyomul a mennyasszonyomra és nem áll le. Nem ért a szép szóból!

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a mennyasszonyomra nyomul egy idiota,annak tudatában,hogy tudja hogy vagyok neki.Mennyasszonyom tudtára adta,hogy nem akar tőle semmit.De nem igazán ért belőle,nem vagyok verekedős fajta,de már kezd betelni a pohár.Szóval már azon vagyok,hogy felkeresem,de nagyon megverem.Úgy érzem más nem használ az ilyen majomnak,mint egy jó kiadós verés.Vélemény?
2015. jan. 30. 14:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Tedd azt. Aztán téged visznek a hűvösre, és a nyomulós idiótának már abszolút nem állhat útjába senki.
2015. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok az erőszak híve, ha lehet, inkább elzárkóznék minden kapcsolattól. Remélem, nem kolléga vagy szomszéd, tőlük nehéz szabadulni, mert mindig ott vannak. Ha zaklatja a menyasszonyodat, feljelenteném azonnal.
2015. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nincs bizonyiték zaklatásra,az csak nekünk tűnik annak.Egy kedves de burkolt levelet,vagy sms-t nem használhatsz fel bizonyitéknak.Max én tudom elintézni a dolgot,vagy a számmal,vagy ha az sem használ,akkor a testi erőmmel.Ez van..
2015. jan. 30. 14:17
 4/41 anonim válasza:
10%
Adj neki, ügyelj, hogy ne lássa senki, és ne legyenek nyolc napon túl gyógyuló sebek.
2015. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
70%

Na, ez a házasság is jól indul...


Őszintén: én nem mennék hozzá egy pasihoz, aki ezt erőszakkal intézi el. Mert ha majd nem tetszik neki valami rajtam, akkor engem is elkalapál? Egy normális férfinek nincs szüksége verekedésre. Elég, ha boldogan él tovább a barátnőjével/menyasszonyával/feleségével, tudva, hogy mindenki más esélytelen az asszonynál.

2015. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
77%

Hát kérdés, könnyű-e a Katit táncba vinni.

Ha nem, akkor zárja ki az életéből a hódítót. Ha az ifiúr a mátkád tiltakozása ellenére továbbra sem hagyja abba, érdemes lehet a rendőrséghez fordulni.

Te ne emberkedj, bár nem ismerlek, de szerintem te húznád a rövidebbet.

2015. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

ma 14:19


Aha ezt mondod te könnyen,aki nincs abba az élethelyzetben.Ha a férjed kapna ilyen leveleket,üzeneteket,sms-t stb.Akkot kiváncsi lennék,mennyire tudnád,boldogan élni az életed,mintha mi sem történt volna.Jót röhögtem rajtad,ha ilyen helyzetben leszel,akkor probálj meg nyugodtan élni.Arra befizetek!!

2015. jan. 30. 14:22
 8/41 anonim ***** válasza:
25%
Az ilyen dolgot sose szoktuk megkérdezni.
2015. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!


Röhöghetsz rajtam, ahogy akarsz. Éppúgy nem izgat, mint ahogy az sem, hogy fut-e bárki a pasim után, mert bízom benne és mert az ő dolga kezelni a problémát. És igen, volt már ilyen helyzet, és nem is kellett csalódnom benne, mert lekoptatta a nyomulós nőt. Én meg csak magabiztos mosollyal ültem otthon, és minden nap éreztettem vele, mennyire szeretem, ő életem férfija és én vagyok élete nője.


Hidd el, ennél nagyobb erőt semmilyen verekedés, hiszti, veszekedés vagy zsarolás nem adhat a kezedbe.


És most röhöghetsz ismét, aztán verheted magad meg a hajtós pasit...

2015. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
0%

először beszélnék vele szépen, aztán csúnyán.

Ha nem segít, akkor jöhet a jól bevált pofon.

A legfontosabb, hogy ne tudjon semmit bizonyítani (a beszélgetést sem)!

2015. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!