Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiú, évfolyamtársam...

Van egy fiú, évfolyamtársam nagyon tetszik de nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nyelv órán vagyunk együtt. Ő egy nagyon félénk fiú. Nem nagyon szokott megszólalni, mindig lehajtott fejjel ül, elvörösödik és olyan szomorú, szünetben is egyedül ül és telefonozik. Láttam hogy az osztálytársai néha csesztetik. Facebookon beszélgettem vele ott nagyon kedves, tartalmasan beszélgetünk és szerintem én is bejövök neki, de élőben 1-2 szavas válaszokat ad és rám se néz, mintha félne, mintha menekülne.
2016. szept. 13. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsés srác, engem soha nem nézett ki magának senki. :D

Beszélgess még vele neten, ezek szerint ott jobban ki tud bontakozni. Kérdezgess, lássa hogy érdeklődsz iránta. Ha már úgy érzed hogy ő is szimpatizál veled, kölcsönös a dolog, próbáld meg elhívni valahova, mondjuk suli után egy séta a parkba, lehet hogy négy szem közt már bátrabb lesz valamelyest. Sok sikert! :)

2016. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el valahova. Ha félénk és csesztetik, akkor esélyes hogy ő magától nem merne feléd nyitni, pedig közben lehet tetszel neki és boldog pár lehetnétek. Biztos hogy azért ad rövid válaszokat élőben mert zavarban van, vagy azt hiszi te is bántanád mint a többiek. De egy más környezetben szerintem megnyílna. Park, séta ilyesmi jó lehet.
2016. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!