Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez tényleg annyira "ciki"...

Ez tényleg annyira "ciki" lenne? Én nem gondolom annak.

Figyelt kérdés

Én most 9.-es vagyok,a barátom 7.-es.Az egész osztályom,sőt még felsőbb évfolyamosok is ezzel csesztetnek,hogy én idősebb vagyok a barátomnál. Mindig tesznek valami gúnyos,bántó megjegyzést ezzel kapcsolatban,páldául ma azt mondták,"hogy ennél fiatalabb gyereket nem találtam?",meg "milyen jó a kisfiúnak,van egy másodanyukája is,aki tudja nevelgetni őt" A barátomnak meg azt hajtogatják,hogy ő biztos anyakomplekszusos,és azért vagyunk együtt.

Azért elég rosszul esik,hogy folyton piszkálják a barátomat és engem emiatt,mikor szerintem a két év korkülönbség nem a világ vége.

Mit tudnék tenni?

A barátom 13/f én 15/l


2016. szept. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Mond el nekik, hogy ti teljesen jól elvagytok elmással, aztán hagyd figyelmenkívül. Mást nem igen tudsz tenni.

15/L

2016. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vágjál vissza. Aki másokon gúnyolódik, az a saját hibáiról tereli el a figyelmet. Legalább nekem van szexuális életem. Én biztos ezt mondanám, gondoljanak, amit akarnak.

2 év? Az semmi. Majd ha 40 évesen lesz 20 éves pasid, az már igen :)

2016. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők nem különálló emberek, különálló személyiséggel, hanem egy csürhe.

Annak a szónak pedig, hogy "ciki", semmi értelme. Egy rendes, értelmes ember nem ciki-menő, hanem helyes-helytelen skálán méri a dolgokat.

2016. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, tehát ezért mondják, hogy ciki. Hogy mit tehetnél ellene? Őszintén, nem tudok jobbat annál, hogy leszarod őket.
2016. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korbán tényleg kicsit furcsa lehet, de szerintem nem ciki. Amikor eléritek mindketten a 20-at, már senkit nem fog érdekelni ez :)
2016. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!