Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Szoktátok megölelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szoktátok megölelni a legjobb barátotokat? Ő gondolom heteró, én biszex. De ő nem tudja ezt.

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben ti ölelgetnének szeretetből a legjobb fiú barátotokat? Mert lányoknál nagyon elfogadott, de fiúknál ciki sokat szerint.

2015. dec. 7. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezeknél a mai fiúknál már teljesen normális, bár őszintén szólva ha én látok ilyet egyből melegeknek gondolom őket. ^^
2015. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Pasik nem szoktak ölelkezni, józanul...
2015. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ölelgetsz akit akarsz. Aki azt hiszi hogy oda a férfiassága mert megölelt egy férfit, na az pont nem egy felnőtt érett férfi.
2015. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en legjobb fiu baratom hetero es tudja rolam hogy szeretem a fiukat es az utcan is ha meglat egybol megolel en meg igy tok furan erzem magam mert rolam nem sokan tudjak es nem is nagyon akarom hogy megtudjak de amugy meg nagyon jol esik hogy megmer olelni az utcan is es nem erdekli masok velemenye 😊
2015. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4-es ez nagyon aranyos :) Szerintem sincs egyébként semmi abban, ha megölelitek egymást. Jól van ez így
2015. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj mi nem szoktunk ölelkezni, de annyira szívesen megölelném :) De hogy hozzam fel a témát? Vagy csak szimplán egyszer öleljem át? És ha húzoszkodik tőle?
2015. dec. 7. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt egyszerűen elmondod neki, hogy néha jól esne egy ölelés, megfogja érteni, elvégre a legjobb barátod :) De egy legjobb barátot, ha csak úgy megölelsz szó nélkül, akkor se dől össze a világ :)
2015. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, igazad van :)
2015. dec. 7. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, de azért vigyázz az ölelkezéssel, mert evvel be lehet lépni az ember privátzónájába, és et nem fogja jó néven nézni és akár meg üthet. Az emberek érzékenyek és hamar ugranak, ezt veszem észtre, lehet rosszul gondolom, bocsánat.
2015. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!