Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudnék tenni? (többi lent)

Mit tudnék tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már harmadik éve vagyok gimnazista, de még mindig sikerült beilleszkedni az osztályomba, nincsenek barátaim, konkrétan le se sz*rnak, régebben még piszkáltak is, egyedül vagyok, és ez kihat a tanulmányi eredményeimre is: három egyest is összeszedtem ebben a hónapban, képtelen vagyok odakoncentrálni a tanulásra. Az iskolaváltást fontolgatom, de nem merek erről, ezekről beszélni a szüleimmel, mert azt mondják, hogy jó helyem van ebben az iskolában.

Mit tennétek a helyemben?

17/F



2016. szept. 29. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad és váts gentlemen-es stílusba és dugj meg valakit.
2016. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne eröltesd ezt a sulit.Bizonyára nehezebben barátkozol az átlagnál,ezért az osztályod már valószínűleg nem nagyon fog más véleményt alkotni rólad (saját tapasztalat :().Mindenképp azt tanacsolnám hogy beszélj a szüleiddel őszintén a problémáról,biztos hogy ha elmondod másképpen ítélik meg a dolgot.Válassz olyan iskolát ahol jó a szinvonal és esetleg ismerősöd is van már ott.Ott újrakezdhetsz mindent.Új célok,új kapcsolatok,új remények,új élet..
2016. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam a leírásban, nem nem merek beszélni a szüleimmel erről, hanem nincs hozzá lelkierőm, mert úgy gondolom, hogy ez az egész dolog derült égből villámcsapásként érné őket, ugyanis csak egyetlen egyszer kérdezték meg tőlem, hogy vannak-e barátaim, és én akkor azt feleltem, hogy igen, vannak. Meg már az évek alatt megszoktam, hogy senki nem jön oda hozzám, egyedül hagynak..
2016. szept. 29. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Maradj ott, ahol vagy. 1, max 2 évad van vissza. Ezt már bírd ki. Amúgy meg ha egyszer buksz, máris osztályt váltottál. De ne tedd. Sose bukj meg. Táplálkozz egészségesen, szedj sok vitamint, mozogj sokat. És ki fogod bírni.
2016. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Máshol is ez lenne. A probléma a gondod, nem a hely... szóval ha máshová járnál, ott is ugyanez lenne.


Ideje módot találnod a problémáid megoldására... Sok sikert a megvalósításhoz!

2016. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!