Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik osztálytársam lelkileg...

Egyik osztálytársam lelkileg terrorizál és megver. Egyedül van esélyem? 16/F

Figyelt kérdés

Erről most nem szeretnék bővebben itt mesélni (esetleg csak privátban ha valakit érdekel) mert nem szeretném ha felismerne.

De nem merek szólni erről senkinek.. A szülimmel sem olyan a kapcsolatom..


2016. okt. 13. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Középiskolában tanítok és hasonló korú a fiam, szívesen beszélgetek veled privátban.
2016. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Én anno nagyon nyápic, vézna gyerek voltam, kb 18 éves koromig, akkor untam meg, hogy mindenki rajtam gyakorolja az "erejét"

Elkezdtem sportolni, testépíteni, vettem súlyzókat, meg egy akkori barátom hatására elég őrült zenéket kezdtem el hallgatni, ezekkel kb egy időben megszűnt minden ilyen jellegű afférom a környezetemmel.

2016. okt. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg terrorizál még oké. De megver? Hogy verhet meg? Ennyire lesz**arják a suliban, vagy sulin kívül csinálja.

Ha utóbbi eset akkor újíts be egy önvédelmi sprét és a következő alkalommal küld a képébe majd úgy verd meg.

2016. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a rendőrségen, aztán rugasd ki az iskolából. Az ilyeneket az első ilyen alkalommal gyomorszájon kéne szúrni egy tőrrel. Undorító társadalomellenes szemétkedő férgek. Az ilyenektől el kéne venni a szavazati jogot, vagy hogy ezek után bárkit is szidhassanak.
2016. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
menj el bokszolni meg gyurni azt utána jól verd meg xd
2016. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!