Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert ereztetik velem a volt...

Miert ereztetik velem a volt osztalytarsaim gimibol, hogy ok kulonbek? 31/F Nekem csak BSC-m van, nem MSC-m, de attol meg nem kellene eloadniuk a felsobbrendut.

Figyelt kérdés
A volt osztalytarsaim befejeztek az egyetemet, vagy van nekik MSC-s diplomajuk. En nem fejeztem be az MSC-t, mar nem maradt bennem ero a tanulashoz. Vagy talan megijedtem tole, hogy ez milyen nagy dolog lesz, ha befejezem az MSC-t. Meg tartom a kapcsolatot a volt osztalytarsaimmal, folyton ereztetik velem, hogy ok okosabbak, illetve, hogy ok befejeztek az egyetemet. Meg azok is, akiknek ez majdnem 8 evukbe kerult.

2016. okt. 25. 19:03
 1/5 anonim válasza:
51%
Attol hogy elvegeztek nem okosabbak, szerintem hergelni probalnak teged,es nagykepuek szard le oket.
2016. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A kerdes az hogyan tudnak ezzel hergelni... nekem ilyenekkel hencegnének észre sem venném mert a saját életemmel vagyok elfoglalva... :D
2016. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért éreztetik veled, mert te megijedtél attól, hogy túl nagy falat lesz; mert neked nem maradt erőd a tanulásra; ellenben ők megtették, még ha az 8 évbe került is, de valamit végigcsináltak, ha már elkezdték. És ők tudják, milyen végigmenni egy úton. Te meg nem tudod, mert ott toporogsz a keresztúton.
2016. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És ez kérdés? Én is jártam egyetemre, de ilyen semmitmondó dolgok nem foglalkoztattak.

És én se fejeztem be. Felvettek egy másik takarítót :/

2016. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ebből a kérdésből az derül ki, hogy ők elértek valamit, amihez te nem bizonyultál elég erősnek. Azt hiszem ez a kérdésedet meg is válaszolja.
2016. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!