Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az gáz, hogy már...

Szerintetek az gáz, hogy már október van, és még mindig nem tudom az osztálytársaim nevét?

Figyelt kérdés
9.-edikes vagyok,szóval még mindig nem ismerem őket.Illene már tudnom,hogy kik ők vagy azt,hogy mi a nevük?
2016. nov. 12. 23:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
DE MIÉRT (fluimucil) találsz ki ilyeneket? Ennyire ne unatkozz. xD
2016. nov. 12. 23:52
 12/18 anonim ***** válasza:

Hallod, ha vissza lehetne valahogy kérni a privát üzeneteket esküszöm megmutatnám :D csak letilottalak mert azthittem zaklatni akarsz :/ :DD


És így autómatikusan törölte a tőled kapott üzeneteket... -.- xD

2016. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor honnan ,,tudod" mit írtam? :D Te se vagy normális. xD
2016. nov. 13. 00:07
 14/18 anonim ***** válasza:
talán mert emlékszem rá?? -.-" :D
2016. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó,ha annyira emlékszel rá,akkor mondd meg mi a neved...Biztos nem beszéltünk még privátban,senkinek nem írtam ilyet.Meg rohadt könnyű névtelenül írkálnod és kitalálni dolgokat,engem legalább fel lehet ismerni itt.
2016. nov. 13. 00:23
 16/18 anonim ***** válasza:
2 éve dolgozok a munkahelyemen és a kb. 60 munkatárs közül kb. 15-20-nak tudom csak a nevét. De nekik is csak a keresztnevüket, a vezetéknevüket nem. :D Nem érzem, hogy gáz lenne. Mint pár hónapja kiderült, ők sem tudják az én nevemet, szóval ez kölcsönös. :D
2016. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, de csak azért, mert ez így azt mutatja, hogy elég szar memóriád van..

2 és fél hónap alatt szerintem rengetegszer kiejtették már az összes osztálytársad nevét. (feleléseknél felszólítás, dolgozatok kiosztása, osztálytársaid egymás között,...)

Persze, ha csak annyiról van szó, hogy nem tudod Tóth Géza t-vel vagy th-val írja a nevét az oké, vagy ha néha elfelejteted valakinek a vezetéknevét az is rendben van, de ha egyáltalán nem tudod a nevüket az nagyon furcsa és durva szerintem.

2016. nov. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tímea Szabó válasza:
Nem az gáz ,hogy Október van és nem tudod az osztálytársaid nevét hanem az ,hogy én 3 éve ide járok és felét az osztálytársaimnak fogalmam sincs,hogy mi a neve XD.
2016. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!