Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim folyton...

Az osztálytársaim folyton lerondáznak. Hogyan tudnám kivédeni? 18/L

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 23:26
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szia!

Lusta voltam elolvasni a többi válaszadó szövegét, de mondok valamit..

Tudod kinek kell megfelelned? Magadnak.. Sz*rd le, hogy ki mit mond, éld az életed ahogy te akarod..

Tudod van az a mondás, hogy mindenki magából indul ki.. Ronda.. Kinek van joga bírálni a másikat? Most úgy öszintén.

.. Nem akarok jobban belefolyni, mert hidd el tudnám sorolni, hogy miből van még elegem.

Mindennek annyi a lényege, hogy élj úgy ahogy szeretnél.. Ne foglalkozz a.. Szoval nem akarom jelzőkkel illetni az embereket.. Szóval mosolyogj és kész :) kitartás ;)

Ha nagyon idegesítenek vígasztaljon az a tudat, hogy előbb vagy utóbb.. Mindenki meghal..

Szép napot :)

2016. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Kedves Ismeretlen, elolvastam az előző kommenteket és nagyon tetszettek, remélem Te is találtál bennük magadnak valót.

Szerintem két út van előtted. Döntsd el melyikre lépsz és azt naponta csináld.

Az egyik - beolvadni a társaságba, ugyanazt hallgatod, ugyanúgy öltözködöl, stb... de azt hiszem ez eddig nem jött be.

A másik, hogy különbözöl, erről szólt a német tanulós jó tanács. Menj el sportolni valamit, olyat amely érdekel pl. tollas, pinpong, cselgáncs sok minden van, ahol nem a "külső" számít. Ott magadra fogsz találni. Hidd el van akinek a belső többet számít. De akárhogy nézel is ki, légy igényes mindig magadra. Tudod napi tisztálkodás , jó szájszag, tiszta ruha, nem toprongyos. Kedvesség mindenkihez.

Ha barátkozni akarsz, egy jó taktikát ajánlok. Először azokat keresd, akik ugyanolyan elhagyatottak mint Te. Kezdj el beszélgetni velük, például nagyon jó ha segítséget kérsz tőlük. Általában mindenki nagyon szívesen segít főleg ha az az ellentétes neműekhez tartozik. Ezt is kihasználhatod. Ha valamelyik tantárgyból gyengébb vagy kérheted egy olyan segítségét aki jobb tőled. Nekem jó ismeretségeim származtak abból, hogy állandóan korrepetáltam másokat.

Kezd el, a többi rajtad múlik.

2016. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

A legtöbben azt ajánlják, hogy ne vegyél tudomást róla. De szerintem, ha már ide írtál, akkor nem tudod ezt megvalósítani.

Kell keresned egy olyan közeget, ami elfogadó és ami kompenzálja, hogy az osztályban ezt hallod. Ha van egy szerető családod, aki bíztat, akkor nem fog érdekelni, hogy az osztályban mit mondanak.

Sportolj, menj el táncolni, találj vmilyen szakkört csak szakadj ki abból a körből, amiben most vagy. Ha találsz egy ilyen társaságot, akik a közös érdeklődés alapján ítélnek meg, akkor könnyebb lesz elviselni a hétköznapokat is.


Vagy keress egy keresztény közösséget. Ha megtudod, hogy a világmindenség teremtője milyen szépnek tart és elfogad úgy ahogy vagy, akkor minden máson csak mosolyogni fogsz :)

2016. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Sajnos sehogy nem tudod kivédeni. Vedd körül magad olyanokkal, akik szeretnek, és elfogadnak, dicsérnek, ez ellensúlyozza a sok hülyét. Biztos nem vagy ronda. Engem a suliban állandóan lerondáztak, sokat sírtam. Mégis több igazi kapcsolatom volt, mint az ottani menő csajoknak. Ja és én pl nem buktam soha a szupermodell srácokra. A férjem alacsony, és potrohos, mégis imádom, szerintem szép, még meghízva is :) Ő se panaszkodik, hogy szülés után már meganyukásodtam. A szeretet a kulcs :)
2016. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha fiúk mondják, valószínűleg az ő önbizalmuk is kevés, azért akarnak téged elbizonytalanítani. Ha lányok, akkor irigyek - ha tényleg ronda lennél, nem irigyelnének és nem bántanának. Nehéz, de ha azt látják rajtad, hogy nem hat rád, abbahagyják egy idő után.
2016. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is jártam hasonló cipőben, mint te. Az iskolában engem is sokat bántottak, egyszer még meg is ütöttek, a hátamnál. Sokáig magamat hibáztattam, hogy bennem van a hiba(egy rokonom szerint is én voltam a hibás), de rájöttem hogy nem így van.A mai eszemmel ha most lennék az osztálytársuk akkor egy jót nevetnék.
2020. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!