Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Szeptembertől új osztályt kaptam. Felnőttképzésben Sárváron. Vannak 18-tól egészen 50éves korig. Elég nagy a szórás. Nagyon sokfélék vagyunk, különbözőek! Van egy úgymond "keménymag" aki mindenkit kritizál, mindenkire van valami beszólása stb. De ugyanígy egmást is kibeszélik!


Ma elég ciki dolog történt. A sulinkban a legfelső emelet csak a miénk, nincs másik osztály. A szünet végi percekben elmentem wcre, majd pár percel később mikor már visszamentem a terembe és elkezdőtött az óra, egy másik osztálytársam is kiment. Majd mikor visszajött ott izélt hogy milyen büdös van a wcben, (vki besrt), ki volt utoljára?

A többiek meg ott mondták hogy én voltam, de persze mindezt susmusolva, de azért hallttam. Szóval elég rosszul esett, rögtön izéltek, pedig nem is én voltam. Annyira gáz volt. Még mindig igazságtalannak érzem, engem meg sem kérdeztek. M9ost mit tegyek? Hogy menjek így holnap suliba? Ha meg rögtön tiltakozom, akkor meg azt hiszik hogy azért csinálom, mert tényleg én voltam.


2016. nov. 24. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 felettiek? Ilyeneket az óvodában meg az alsó tagozatban csinálnak a hülyébb gyerekek. Nem lehetnek valami értelmesek, ha Ennyire gyerekesek, ne foglalkozz velük.
2016. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jééééézus!

Nem hittem el, hogy ilyen még létezik :D

Ma a kolléganőmnek konkrétan a kezéből vettem ki a wc kilincsét, és olyan büdös volt benn, hogy marta a szemem. Megállapítottam, hogy rossz a wc szellőzése, meg hogy nahát, nem csak én szoktam kakkantani a munkahelyen. Ennyi. Nem értem, ki az, akinek 10 éves kor felett még érdekesek az emésztéssel járó folyamatok...

2016. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah és ez egy 30 illetve egy 40 éves nőnek a folyamatos témája...
2016. nov. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!