Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek hogy ne ültessen...

Mit tehetek hogy ne ültessen az ofő folyton első sorba? Többi LENN.

Figyelt kérdés

(Előzmény: 9.-es vagyok. Az osztályfőnök ugyanaz, aki 5-8ban volt, az osztályom fele is ugyanaz.)

Az ofőnő 3 hetente szokott ültetni. Egymás után 3x első padsorban kerültem.

Ma végre ültetés nap volt, és újra előre rakott be azzal a fiúnak nem nevezhető valakivel, akit ovi óta ismerek, és nagyon jól tudja hogy utáljuk egymást, régebben többször is ki voltam borulva miatta.

Azt szokta mondani, hogy azért ültet, hogy ismerjük meg egymást, és szokjuk meg egymást.

Nem tudom mi a baja az ofőnek velem, de most már befejezhetné a csúfságolást. Mert ez már az.

Ja és nem szoktam aludni/telefonozni/puskázni/beszélgetni órákon, vannak tőlem sokkal unaktívabbak, de ők sose ülnek 1. padban.

Azt mondta anyukának, hogy úgy veszi észre, ebben a tanévben jobbak a jegyeim, és a közösségi életben is jobban részt veszek.



2016. dec. 5. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Unaktív? Azt inaktívnak mondják.

Amúgy a tanárodat pont nem érdekli, hogy utálod a gyereket.

2016. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!