Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kezeljem a bizonytalans...

Hogyan kezeljem a bizonytalanságot?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy tőlem 1 évvel idősebb végzős fiú, aki eléggé rokonszenves számomra.:-)

Több alkalommal is szoktam látni a folyosón szünetekben, de nagyon félek, hogy félreértelmezem a viselkedését. Ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, hogy ti mit gondolnátok ezek(👇🏼) alapján.

Pro és kontra érvek következnek.

1) Jöttem ki a teremből, ő pedig pont a terem előtt ment el. Amikor ránéztem láttam, hogy a szája szegletében egy pici mosoly húzódott.

2) Egymással szemben sétáltunk. Mikor még távol voltunk, akkor néztük egymást, mikor közelebb kerültünk, akkor gyorsan elkapta a tekintetét és elég feltűnően oldalra nézett. Mikor mellette haladtam el, akkor fordította vissza a tekintetét.

3) Nem jelöl be Facebookon.

4) Ezeket zavartságból csinálja vagy tényleg ilyen béna vagyok?



2016. dec. 14. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

1) Mosolyoghatott bármin.

2) Minden fiú megnézi magának a nőket. Közelről senkit nem szoktam látványosan megbámulni mert furcsa. A buszon sem egymást nézik az emberek hanem az ablakon ki.

3) Miért jelölne be? Ismer egyáltalán?

4) Ez nem is pro vagy kontra érv.

2016. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel egyértelműen tetszik neked ezért kicsit többet képzelsz ebbe az egészbe mint kellene. Legyél vele egyenes...beszélgess vele. Úgy többet fogsz megtudni mit is gondol róla. Találgatással semmire sem mész.
2016. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Párdon....*rólad
2016. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!