Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha ki fog...

Mit csináljak, ha ki fog derülni, hogy meleg vagyok? (Értelmes válaszokat, ha szabad kérnem. )

Figyelt kérdés
Már régebben is elmondtam egy-pár általam megbízhatónak gondolt embernek, hogy mi a helyzet, ők meg is értették ezt, és nem adták tovább senkinek. Örültem is, hogy vannak szövetségeseim, akik esetleg tudnak falazni, ha nagy a szar, ám legutóbb nem a legmegfelelőbb embernek adtam át ezt az információt, aki (bár mondtam, hogy ne szóljon erről senkinek) egyből elmondta a legjobb barátjának. Ezzel még nem is lenne olyan nagy gond, csak ha még valakivel megosztja (konkrét személyre gondolok), akkor nekem annyi, és minden titkomat kiteregetik. Osztálytársaim jelentős része homofób, és azt hazudtam nekik, hogy velem ellenkező nemű párom van. Mit tegyek?

2016. dec. 15. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Körülbelül két opció van. Az egyik, hogy beszélsz az illetővel és megkéred, hogy tényleg ne adja tovább senkinek. A másik, hogy nem foglalkozol a degenerált osztálytársaid véleményével. Az utóbbit mindenképpen javaslom.
2016. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelnek az osztálytársak? Kik ők? Meleg vagy kész ennyi pont, ha nem tetszik nekik akkor menejenk a pics*ba amúgy sincs semmi közük hozzá. Ha nem nyomulsz rájuk akkor semmi közük a te magánéletedre. Ha meg kiközösítenek akkor az ő bajuk.
2016. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ. ❤ Teljesen igazatok van, csak talán van bennem némi megfelelési kényszer, de hát úgyis rájönnek, hogy én ugyanaz az ember vagyok.
2016. dec. 15. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy a meleg gyűlölők 90% nem is találkozott még meleg emberrel.
2016. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadnak, örülhetsz a fejednek. Ha nem, akkor nem is érnek annyit, hogy foglalkozz velük, tehát még akkor is örülhetsz a fejednek, ha kiközösítenek. Így gyakorlatilag nem sülhet el rosszul a dolog. Az ég óvjon a hülye emberek hülyeségeitől. :D
2016. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy eddig volt már két osztálytársunk is, akiről mindenki tudta, hogy meleg, úgyhogy de... És épp ezért nem is értem az okát a sok gyűlölködésnek, mikor felvetül ez a téma. :D De tény, ha megtudják, akkor azok úgyis foglalkozni fognak velem, akik érnek valamit.
2016. dec. 15. 18:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, hogy megtudják, tagadd le!

Aztán majd ha eljön az ideje - a felnőtt életedben - majd felvállalod.

Bár én nem fogom megérteni soha, hogy az ilyesmi miért lehet téma.

Szerintem magánügy.

2016. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Félreétés ne essék nem vagyok meleg, de olyan mértékbe leszarom más mit gondol rólam ,hogy az szörnyű :D az osztálytársaimmal nem vagyok jóba mert egyszerűen mondva idióták. Én sokat nevetek néha a semmin is de hall komoly is tudok lenni . Valamelyik tanárnak nem tetszik ,hogy mindig vigyorogtam akámi volt mindig lebaszott ,hogy lehetnék komolyabb ez vagyok ha nem tetszik nem az én bajom.
2016. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, de legközelebb talán fogd be a szád és ne mondd el a titkaid arra alkalmasnak tűnő embernek, mert aki ma alkalmas rá, holnap már nem lesz az.
2016. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, hogy kiderül, mi a fenének közlöd minden jöttmenttel? Amúgy meg tagadd le és kész. Bizonyítani úgyse tudja.
2016. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!