Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha ki fog...

Mit csináljak, ha ki fog derülni, hogy meleg vagyok? (Értelmes válaszokat, ha szabad kérnem. )

Figyelt kérdés
Már régebben is elmondtam egy-pár általam megbízhatónak gondolt embernek, hogy mi a helyzet, ők meg is értették ezt, és nem adták tovább senkinek. Örültem is, hogy vannak szövetségeseim, akik esetleg tudnak falazni, ha nagy a szar, ám legutóbb nem a legmegfelelőbb embernek adtam át ezt az információt, aki (bár mondtam, hogy ne szóljon erről senkinek) egyből elmondta a legjobb barátjának. Ezzel még nem is lenne olyan nagy gond, csak ha még valakivel megosztja (konkrét személyre gondolok), akkor nekem annyi, és minden titkomat kiteregetik. Osztálytársaim jelentős része homofób, és azt hazudtam nekik, hogy velem ellenkező nemű párom van. Mit tegyek?

2016. dec. 15. 17:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenféle jött-ment embernek semmi köze a magánéletemhez, épp ezért nem is osztok meg ilyen emberekkel semmit. Csakis olyan embereknek mondom el, akiknél már ég az arcom hazudozni, és szeretném úgymond "elmélyíteni" a kapcsolatunkat. Szó sincs arról, hogy ilyen szinten lennék felelőtlen, még annak ellenére sem, hogy hibáztam ezúttal.
2016. dec. 15. 19:41
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát mélyíteni azt sikerült. A kapcsolatot is, meg saját magadat is :\
2016. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!