Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában az osztálytársaim...

Az iskolában az osztálytársaim állandóan lemelegeznek, azt hiszik meleg vagyok, pedig nem. Es állandóan evvel piszkálnak? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Állandóan egész nap azt hallom hogy meleg, meleg, meleg, es mindig hogy en csak a kukit szeretem stb. Meg mar annyira nem bírtam hogy mar sírnom kellett szünetben. Mit tegyek? Amugy egy olyan gyerek vagyok akit könnyen fel lehet idegesíteni. Talan ez is benne van. De mar nagyon nem bírom. Lehet hogy elmegyek másik iskolába. De olyanok is piszkálnak akik meg normálisak is.

2016. dec. 19. 22:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj megfelelni senkinek se az ő kedvükért. ! Add csak magad.. Viszont allitásod szerint nem vagy meleg,akkor smárolj le egy csajt mindenki elött,hadd legyen tátva a szájuk..!;)
2018. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!