Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Annyi a bűnöm,hogy visszahúzódó vagyok de még soha senkinek nem szóltam be jól tanulok de keveredtem olyan kellemetlen szituációba ahol mindenképp negatívan álltak hozzám és kiforgatták a szavaimat.Minél inkább magyarázkodtam arra amit mondtak nekem annál könnyebb volt kiforgatni.Ezt tanár is megtette holott kedveltem ,az óráit is jónak találtam még is úgy érzem hogy szándékosan lejáratott ,az egész osztály bólogat neki.A másik meg ,hogy az osztály hangadó személye fennhangon rondán beszélt rólam a hátam mögött az osztályban többször is szóval zsinórban történtek velem ilyenek,a tanár is vádaskodott hogy elkövettem valamit ami csak pletyka volt nem is értettem a szituációt mert annyira távol állt tőlem.Nem reagáltam rá mert nem is volt konkrét csak burkolt maradt így nem tudtam megvédeni magam.Mivel alig beszélek velük elkezdtek figyelni és banális ökörségek miatt kígyót békát mondani rám.pl.ha felszólalok,hogy nézek közben .Holott vannak ott olyan emberek akik folyton bunkók ,érzéketlenek a véleményük mindig negatív és azt a személyt elfogadták.Ezért teljesen izolálódtam a társaimtól pedig ha bekerülök egy új közösségbe nagyon lelkes vagyok pozitívan állok másokhoz.Nem is vagyok az a "nyomi" alkat széles az érdeklődési köröm is még is mostmár az eszem megáll hogy fogalmam sincs mik mehettek a hátam mögött csak azért mert egy frusztált kamaszkorban ragadt ember meg egy-két tanár ilyeneket csinált még nem érzem hogy én hibáztam.

2016. dec. 20. 20:00
 1/1 Serpent ***** válasza:
Velem mondhatni egész életemben ezt csinálták (általános, gimnázium, szakiskola) mikor, kik voltak az osztálytársaim. Ne foglalkozz velük. Próbálj meg barátokat keresni máshol, ne csak a suliban. Nekem a baráti köröm sokszínű (emo, rocker, rapper, discós, hippi) és sokrétű (idősebb, fiatalabb) ami összeköt bennünket az a gondolkodásmód. Ugyanarról a dologról hasonlóképp vélekedünk, de mégis van egy-két lényegtelen különbség (pl vallási hovatartozás). Ezek általában értelmiségiek. Ha nem igazak ezek a pletykák, akkor ne is foglalkozz velük.
2016. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!