Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szájon puszilt az osztályfőnök...

Szájon puszilt az osztályfőnököm! Akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Ma volt az utolsó tanítási nap a suliban ebben az évben,és osztály csinált egy kis műsort az osztályfőnökünknek,meg a pótosztályfőnöknek. Az ünnepség végén mindenkit egyesével megpuszilt. Csakhogy engem nem arcon puszilt,hanem szájon.És akkor most lehet azzal jönni,hogy biztos csak véletlen volt,de szerintem egyáltalán nem az volt.Én próbáltam minél jobban elhúzódni,csak az arcára adni puszit,de ő erőltetetten a számra adott puszit.Azt még hozzá kell tennem,hogy nem az egész számat puszilta meg,csak a szélét,mert valamennyire sikerült elhúzódnom.

Nagyon váratlanul ért a dolog,kicsit azért lesokkolt.Nem tudtam,hogy helyes-e amit tett,ezért is elég lelkiismeret furdalásom volt.

Mindig is éreztem,hogy velem máshogy bán(t) mint,a többiekkel az osztályból.Amikor valami ünnepség van a suliban(évnyitó,évzáró,stb.) mindig megdicsér(t),hogy milyen elegáns/csinos vagyok.

Nemrég volt a születésnapja és természetesen én is felköszöntöttem őt.Még osztálykiránduláson csináltak rólunk egy képet,és azzal a (kedvenc)képünkkel köszöntöttem föl.Megköszönte,és egy szíves smiley-t is küldött,holott volt olyan gyerek,akinek nem is válaszolt a köszöntésre,másoknak meg semmi smiley-t vagy egyebet nem írt,csak annyit,hogy "Köszönöm".


Vajon akarhat tőlem valamit?Nem szeretnék semmi (rosszat) belegondolni az egészbe.

Ő 41 éves férjes,kétgyerekes anyuka,Én 14 éves lány vagyok.


2016. dec. 21. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es te mi a f*s*zról beszélsz?

Zöldségeket írtál le.Lehet hogy véletlenül csókolta szájon,ezen nem kellett volna kiakadni.Azért vitték volna egy bilincsben ha férfi lett volna,mert az férfi és nőről nem könnyű megállapítani hogy ferde hajlamai lennének.Amúgy is lányok között van ilyesfajta puszilkózás.

2016. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Miért nem tanulsz meg olvasni + szöveget értelmezni??

Vagy kevés hozzá az IQ-d ??!

2016. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod, legalább magtudod ítélni, hogy vonzanak-e a nők vagy nem. ha nem, akkor fenyegesd meg, hogy ha nem ad pénzt, feljelented.
2016. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es szerintem megértettem elsőre azt amit mondtál.Nem vitte volna el senki még ha 41 éves pasi is lett volna.Erőszakosan se puszilta meg a tanárja.Nők között is van pedofil,de nem olyan amelyik két gyerekesen pont egy lányt puszilna meg(bár sose tudni).De ez így elképzelhetetlen és a te álláspontod miszerint férfi vagy nő az illető,ugyanolyan büntetésben részesülne.
2016. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!