Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan változtassak az osztály...

Hogyan változtassak az osztálytársaimon?

Figyelt kérdés
11. osztályról lenne szó. Egyszerűen kibírhatatlan a helyzet, ami itt történik. A pokolba jobb a helyzet, azt kell hogy mondjam. Legnagyobb probléma, hogy szemetek, mint a mocsok. Lekrvázzák a tanárokat, mindenkit bántanak, a lányok a legnagyobb ribik, a fiúk ecsethajú pávák, aki pedig nem ilyen, azok is kétszínűek igazából. A fiúk egyszerre 4 lánnyal váltanak nyálcserét, a lányok minden héten mással vannak. Az óra 98%-a fegyelmezésből áll, semmi hatással. Egyedül én nem vagyok ilyen a kb 35 emberes osztályból, és mindenki bánt és csúfol emiatt, hogy én nem játszok seggrepacsit, meg nem ölöm az osztálytársaim, meg hogy nem olyanba járok amiben ők. Úgy viselkednek, mint az óvodások a tanárok előtt, és őket is bántják, az igazgató se mer velük semmit se csinálni. Iskolát már nem akarok váltani, de elég rossz nézni, ami bent folyik. És elvileg ez a megyeszékhely egyik legerősebb iskolája, amikor mindenki bukdácsol, angolul senki se tud, amikor már 7 éve tanulják, tesizni sose tesizik senki, stb. Valami ötlet, hogy hogyan javítsak a helyzeten?

2017. jan. 8. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Te butus, ugye nem gondolod komolyan hogy te tudsz rajtuk változtatni? :)

Lelépsz, ennyi. Mindenki rossz, az igazgató sem fog kirúgni egy egész osztályt.

2017. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz megváltoztatni senkit, főleg nem 35 embert.
2017. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyeneken legfeljebb úgy tudnál te változtatni ha rájukzárnád az osztálytermet, biztosra menve hogy véletlen se lehessen kijutni, és felgyújtanád.
2017. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11 osztály...35 diák van ott...nem figyelnek az órán angolul nem tudnak...hogy a rakba nem buktak még meg?
2017. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki előttem képrdezte, hogy nem buknak meg, egy kettest azért nem nehéz összeszedni. Néhány mázlis dolgozat..stb. Nekem is ilyen osztályom volt, mármint a tanulást illetően és csak elvégezték ők is.


Kedves kérdező, kitartás. Ha nagyon nem bírod válts, de inkább bírd ki mostmár. Félő, hogyha iskolát váltanál, ott mivel eddig nem igazán tudtál tanulni lemaradásban lennél azokhoz képest akik rendesen haladtak.

2017. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(((

Suli váltás, ha nagyon nem birod....

2017. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak nálunk ilyen gáz a helyzet, de úgy látszik tévedtem. Kitartást, jövőre majd az érettségin mindenki bizonyíthat!:D 17/L
2017. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!