Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lelkileg teljesen tönkrementem...

Lelkileg teljesen tönkrementem. Hogyan változtassak ezen? 17/F

Figyelt kérdés

Szinte minden osztálytársam bánt, hogy így meg úgy ronda vagyok. Folyamatosan vicc tárgyává tesznek és ha akárki mondja, hogy nyugodjak meg, mert nem így van, akkor nem hiszem el. Már szinte ki sem szeretnék menni emiatt, nem akarok közösségbe menni. Neten is mindig hozzászólnak a képeimhez elég ronda dolgokat. Ezt egy ember elkezdte, a többi meg folytatta..

Nagyon kezd elegem lenni ebből és nagyon visszahúzódó lettem.. Hiába próbálom néha megvédeni magam, mindig kiröhögnek..


2016. júl. 5. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Változtasd meg magad.
2016. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kövér vagy, fogyókúrázz! Ha pattanásos, kezeld! Vágass más frizurát, de a legfontosabb, hogy fogadd el magad. Tudom, hogy ilyen undorító emberek mellett nem könnyű,de igyekezz. Töltsd az időt a barátaiddal, azokkal, akik fontosak neked. Foglalkozz a hobbijaiddal , sportolj valamit, találj célt és szard le azokat a nyomorékokat, mert nem méltók arra, hogy miattuk tönkre menj.
2016. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress más sulit vagy ha végzel, akkor addig bírd ki valahogy és új helyen már nem bántanak.
2016. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én azt tanácsolnám, hogy sulit semmiképpen ne válts, főleg (feltételezem) az utolsó évedben. Butaság lenne megfutamodni, az életben lesznek nagyobb akadályok amikkel szembe találod magad. Éppen ezért már most állj a sarkadra, mert semmivel sem jobb nálad egyikük sem. Minden közösségben van néhány mozgatórugó ahogy az osztályodban is, akikhez igazodnak...

A külsődön változtathatsz, de jelen esetben, amíg látják hogy meghunyászkodsz, nem segítene.

2016. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok is rondák, akik bántanak nem? Hát akkor meg? Mond vissza nekik. és még ők várják el, hogy köszönj nekik. K.*u*rva gáz. Ne köszönj nekik, rájuk se nézz. Nem kaptál tőlük semmit, csak rosszat. Csesszék meg.
2016. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És ez igaz is?

Hát nem tudom,ha Bandi Erdős más szóval András-ra gondolsz,azt elküldtem a halálba,és azóta oltogat :D amikor még volt facebookom persze

2016. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!