Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálnak az osztálytársaim....

Utálnak az osztálytársaim. Mit tegyek?! 13/l

Figyelt kérdés
Folyton bántanak és beszólogatnak. Emiatt nem sokára (1 hét) átmegyek másik suliba. De addig ki kell bírnom velük ezt az 1 hetet. Ha beszólnak akkor szóljak vissza, vagy inkább maradjak csönben nehogy mégjobban elkezdjenek piszkálni? Légyszi segítsetek!

2017. jan. 12. 06:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szia! Csak az a baj hogy már alig alig hiányozhatok a szliból mert nagyon beteges vagyok és 250 óra hiányzásból már 216 van!!!! Tehát már csak kb 3-4 napot hiányozhatok! ;(
2017. jan. 13. 06:14
 12/12 anonim válasza:
Engem 5 évig bántalmaztak általánosban, napi szinten, meg is ütöttek pedig lány vagyok. Én úgy éltem túl, hogy arra gondoltam, hogy minden nappal kevesebb. Ezt nem lehet kikerülni, tenni sem tudsz ellene nagyon, mert ha téged ott utálnak, a fejedre fordulsz is utálni fognak, sajnos vannak ilyen férgek az életben. Nem gondolnak bele, hogy a másiknak ez hogy fáj. Én minden nap gyomor görcsel mentem iskolába gondolom te is. Én már okj szakmán vagyok, nagyon jók az osztálytársaim. Ezt az egy hetet már fél lábon is! Kitartást. A másik sulihoz pedig sok szerencsét.
2017. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!