Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálnak az osztálytársaim!...

Utálnak az osztálytársaim! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Anyum abban a suliban tanít, ahova járok(minket nem tanít). A fiúk ezért nagyon sokat cikiznek, stb. Az osztályból úgy hat-hét emberrel vagyok jóban, a többiek utálnak. Elég normálisan nézek ki, egy kicsit sovány vagyok, barna hajú, barna szemű. Mit tegyek, hogy egy kicsit is megkedveljenk?

2016. febr. 9. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukád miatt 'utálnak'? Mert az akkor csak piszkálás, valójában nincs bajuk veled. Vagy szekálnak valamivel?
2016. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kovásznai vagy?
2016. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak piszkálnak, és azt hiszik hogy veled kivételeznek mert anyukád ott tanít. Valójában nincs bajuk veled.

Egyébként meg legyél jóba azzal a 6-7 emberrel, a többit meg szhard le, és mutasd meg nekik hogy igen is magadtól vagy olyan amilyen vagy :D

2016. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. és 3. válaszoló: Köszönöm a válaszokat! :)

2. válaszoló: Nem Magyarországon élek.

2016. febr. 10. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg angliaban vagy amerikaban huzz be neki es alfa him leszel akit mindenki tisztel tudom hogy nem szep dolog de ezekben az orszagokban csak abbol ertenek tapasztalatbol mondom ha akorod irok megtortent esete is rolam.
2016. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!