Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha a tesi...

Mit csináljak, ha a tesi tanárom mindenkivel úgy beszél mint a kutyával?

Figyelt kérdés
Mindenkivel ordít, velem is, pedig nem kések el óráról nem pofázok vissza, és csinálom a feladatokat. De ha van olyan feladat, amit nem tudok jól megcsinálni egyből kiabál velem és úgy bánik velem mint a kutyával. Már nagyon unalmas, sokszor nagyon felidegesít, pedig mindig próbálok mindent tökéletesen megoldani. Nem szeretem, ha ordibálnak velem és múltkor is elsírtam magam, ha nem ez történik remegek az idegességtől, nem tudom meddig van még bennem önkontroll.

2017. jan. 13. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd az ofőnek, hogy nem tudsz annál a tanárnál rendesen dolgozni. Ha másnak is baja van vele, társulhatnak hozzád. Az ofő tud intézkedni, ha nem tesz semmit, a suli vezetőségének írásban leadhatjátok, hogy a tanár ezt csinálja. Munkaköri kötelessége lenne olyan órai légkört teremteni, ami nem stresszeli a diákokat.
2017. jan. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ossze kell gyulni ilyenkor, es a szulokkel iratni egy kervenyt az igazgato fele, de elosszor nem artana beszelni az osztalyfonokkel..
2017. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!