Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fogalmam sincs mit tegyek....

Isabell10303 kérdése:

Fogalmam sincs mit tegyek. Utál az egész osztályom! Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Ebben az évben kerültem be ebbe a suliba. Alapvetően, nekem nehezebben megy a barátkozás, de probálkoztam. Az egész osztályban én vagyok csak egyedül fehér, romák vannak... Az egész úgy kezdődött, hogy az egyik szekálni kezdett, kiálltam magamért, erre a többi is belekezdett... Nem, nem ítélkezek származás alapján, de komolyan mondom, elegem lett ezekből. Egyszer már megvertek, az igazgatónak szóltam, de csak ejnye bejnye és kész... Néhány lánnyal jóban vagyok, de egy osztálnyi fiú ellen (mert többnyire ők b...ogatnak) mit tehetnének? ... Most is, elvesztettem egy számomra fontos valakit, így levágattam a hajamat, mert éreztem , hogy kell egy kis változás. Ma bemegyek , ilyeneket szólnak: "rákos k..rva fojjon ki a szemed te csunyasag, hogy nezel ki? De csuf vagy!"

Es napi szinten ez megy. Ma elloktek a lepcson... Nehany kisebb lila folttal a labamon megusztam , de nem tudom meddig birom meg... Senkire se szamithatok. Mit tehetnek??



2017. jan. 16. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fú, Hadnagy, az ilyen idióták miatt nem merem magam liberálisnak hívni. Miért baj, ha a cigányról kimondja, hogy cigány? Írja, hogy nem a szűrazásukkal van baja, hanem a vislekdésükkel.
2017. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%

Kérdező: Írtsd ki őket, hívd ki a rendőrt, égesd le a hajukat! -.-".


Nácik.

Gázmaszkot ne felejts el vinni.

2017. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!