Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

19L

Új lány vagyok az osztályomban ahol mindenki utál engem még a tanárok is egytől-egyig.

Igyekszem barátságos lenni velük de valamiért nem kapom vissza tőlük.

Kiforgatják a szavaimat amit a tanároktól hallok vissza pedig nagyon csendes lány lettem alig szolalok meg amikor velük vagyok csak ugy ott vagyok és létezem valahogy nem találom velük a közös hangot.. Bármit csinálok nem kapok tőlük semmi viszonzást ..nagyon összetudnak fogni ellenem mondjuk ők már több éve eggyütt vannak de nagyon visszautasitoak .. a tanárok pedig leakarják rombolni az önbizalmamat


2017. jan. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ember nem kedvel, akkor biztos rosszul csináltál valamit, de mivel nem ismerünk, nem fogjuk kitalálni, hogy mit rontottál el.
2017. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1-es, nem mindig azzal van a baj, aki eltér :D

"A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?"

Szóval nem, nem biztos attól még.

De igazából én úgy gondolom, hogy itt most, ebben az esetben a kérdezővel lenne a probléma :D legalábbis valamennyire. Nem hiszem, hogy minden tanár jókedvéből szivatná s rombolná az önbizalmát.

2017. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs egy pöti üldözési mániád?
2017. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!