Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet hogy MINKDENKI utál?

Hogy lehet hogy MINKDENKI utál?

Figyelt kérdés
Az osztályomban minden fiú és mág pár lány utál vagyis az osztáy 75÷a. De főleg 1 srác az akinek még nem is szóltam be annyiszor a külső tulajdonságaira meg egyáltalán nem. De ő az én külsőmet folyamatosan szidja csak ezzel a ket dologgal tud beszólni nekem az egyik az hogy bunko vagyok a masik meg hogy csunya ... mega testalkatomat is megszólta egyszer. Pontosan nem mondja az arcomba hogy csunya vagyok csak erős iróniával azt hogy szép.. És akármikor van lehetősége akkor belémköt, van, hogy csak úgy beleszól egy beszélgetésembe hogy beszólogasson nekem. A srác 2 évvel idősebb nálam és elég népszerű még én valóban nem vagyok egy szépség meg egy modell alkat és túl népszerű sem de nem eretem miért kell pont a külsőmet kifogásolni amikor én nem csinálom ezt vele. De rajta kívül az összes srác szemét velem oké nem vagyok túl kedves de én csak poénbol csinalom ezeket de ők véresen komolyan veszik. És nem túl jó érzés amikor 6-an egyszerre szekálnak. És nem tudom eldönteni hogy most poénból csinálják vagy tényleg utálnak. Szerintetek?
2017. febr. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Úgy lehet, hogy bunkó prolik.


Sajnos nem sokat tehetsz azon kívül, hogy szólsz a szüleidnek/tanároknak, és ha az se segít, esetleg osztályt váltasz.

2017. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, nem éri meg senki miatt stresszelni! Mellőzd a beszólásaikat, vess rájuk egy gúnyos pillantást, aztán folytasd a dolgod.

Az egyik barátnőmet is szekálták anno, pedig vele nem volt semmi gond. Ő jó tanuló volt, és nagyon intelligens (nem okoskodó), ezzel kivívta a fiúk tiszteletét.

2017. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Épp most jutott eszmebe, amit a 14 éves hugom mondott. Van egy srác a suliban, jó tanuló, plusszban él sportoló, helyes gyerek, és mindenki utálja ennek ellenére. Még a tanérok. Egyszerűen annyira nagyképű hogy nem igaz. Nem tudom, hogy veled haosnló dolog áll-e fenn, de lehet hogy félreértik azt amit te cselekszel vagy ahogyan cselekszel, beszélsz, stb.


Szerintem egy ideig kicsit húzódj meg, ne legyél bunkó, és ha beszólnak csak mosolyogj, ne mondj rá semmit. Nézd meg a reakcióikat néhány hétig. Ha tovább csesztetnek, akkor könyveld el, hogy bármit teszel b*tatnak. Igazábol sok opció van, pl átkéretni magad másik suliba, osztályba, stb.


Erről viszont egy másik ismerősöm jut eszembe. Áltiba mindenki utálta, az apja kihisztizte h jó suliba kerüljön, onnan is kiutálták, meg amúgy se bírta a nehéz sulit, átment szakközépbe, onnan is kiutálták, majd szakiskolában kibírt 2, 5 évet, de az utolsó fél évben átment egy másik suliba... Az apja azt ondta, hogy az ő gyereke szent, pedig csak olyan defektes mint a fene, valszeg a szülők miatt, de ezt most hagyjuk.


Szóval szerintem érzed azt, hogy változnod kell, máskülönben mindenhol érnek attrocitások. Felül kell kerekedned önmagadon és nem azt mondom, hogy felelj meg mindenkinek, de néhány barátot tudj magadnak, akikre valóban számíthastz. Ha már van ilyen ember az éleztedbe, akkor meg szerencsés vagy, becsüld meg...


Fel a fejjel. Légy kedves, nyitott és illedelmes. :)

2017. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy ezeken az embereken kívül mindenki szeret van egy csomó barátom és élvezem hogy a középpontban vagyok csak nem tudom miért vagyok ott:/ "a negatív reklám is reklám" alapon legalább foglalkoznak velem akkor már megérte...:)
2017. febr. 13. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ha viccből szólsz be valakinek, az is beszólás. Nézd, nem mindegyik ember tud különbséget tenni. Lásd, Pl. te sem. Nem tudod eldönteni, hogy komolyan gondolják-e vagy sem. Ahogy ők sem, hogy te gondoltad-e komolyan. Az, hogy utána röhögsz, abból még nem esik le senkinek, hogy viccből mondtad (csak szerintem még olaj a tűzre). Ráadásul, ha vicc, ha nem, ugyanúgy fáj. Te már csak tudod, tapasztaltad. Hogy mit csinálj? Szard le őket! Ne foglalkozz velük, próbálj megváltozni, gondolom nem ok nélkül bunkóznak le. Lehet van valami a modorodban, igazából nem tudhatom, fogalmam sincs, ezt látni kéne, én csak annyit mondok, hogy te ne legyél olyan, mint ők. Ne szólj be másnak, NE, viccből se, ugyanúgy értetlenkedve állhatnak mások is, mint ahogy most te, csak valaki még nehezebben viseli. Barátkozz azokkal, akikkel jóban vagy, velük tartsd a kapcsolatot, velük legyél, velük viccelődj, ők megértenek, stb., aki nem veszi a poént azzal csak rontasz a helyzeten, ha viccelődsz. A bunkókkal meg szakítsd meg a kapcsolatot. Az életben úgyse rájuk fogsz támaszkodni. Próbálj életvidám lenni, minél kevesebb hülyeséget csinálni, nehogy a többieknek adjanak igazat, és legyél a barátaiddal.
2017. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!