Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt pár osztály...

Miért csinálja ezt pár osztálytársam?

Figyelt kérdés
Igyekszem tömör lenni. Most kezdtem a gimit. Én vagyok az antiszoc csaj az osztályban, nem szoktam beszélgetni velük, szünetekben egymagam vagyok. Ez nem azért van, mert utálom őket, csak jobban szeretek egyedül lenni, mert félek, hogyha elkezdenék beszélgetni velük, kiderülne, hogy mennyire buta vagyok. Szeptember elején az egyik osztálytársam rámírt messengeren, hogy melyik suliból jöttem stb stb kérdezgetett ilyen alapdolgokat, én normálisan válaszoltam rájuk. Pár nap múlva látom, hogy néhány barátjának ezt a beszélgetést mutatja és röhögnek. Nem értettem, hogy mi olyan poénos abban, hogy megválaszoltam egy-két kérdést, de próbáltam nem foglalkozni velük. Múlt héten pedig egy másik osztálytársam rámírt, és elkezdett kérdezgetni, hogy hogy sikerült a dogám, amit aznap írtunk. Én szerintem erre is teljesen normálisan reagáltam, mondtam, hogy jó lett, visszakérdeztem, hogy az övé milyen lett, ő válaszolt és kb. ennyi volt a "beszélgetés". Ma reggel meg látom, hogy ő is ezen röhög pár haverjával. Nem tudom, hogy ez számít-e, de akik rámírtak mindketten fiúk. Na most szerintetek miért csinálják ezt? Jókat szórakoznak a béna csajon vagy mi?
2017. febr. 13. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján, amiket leírtál, nem igazán lehet kideríteni, hogy miért csinálják. Persze lehet, hogy semmilyen különösebb oka sincs azon kívül, hogy csendes és visszahúzódó vagy. Az introvertált embereket valamiért mindig divat volt elítélni és gúnyolni. Ebben az esetben az sem lenne meglepő, ha utálnád őket. Egyébként miből gondolod, hogy buta vagy béna lennél? Teljesen helyesen írsz, és értelmesen fogalmazol. Már csak ezért sem hiszem, hogy valóban hülye lennél. Az osztálytársaidról sokkal inkább el tudom képzelni.
2017. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ismerek ilyen retardáltakat... ha tanár lennék, minden erőmmel szopatnám őket. Nem kell foglalkozni velük, vagy ha nagyon messzire mennek, szólj a szüleidnek/tanároknak, esetleg osztályváltás.
2017. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem lehet min poénkodniuk, ha a te teljesen normális válaszaidat röhögik ki szünetekben.

Ha az egyikük legközelebb rám írna, akkor én azért megkérdezném, hogy ebből is téma lesz-e következő nap.

2017. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!