Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább tett,...

Mi volt a legdurvább tett, amiért kicsaptak az iskoládból egy tanulót?

Figyelt kérdés
Ha valakit érdekel, hogy nálunk mi volt a legdurvább dolog, amiért valakit/ket kirúgtak, az írjon privátot.

2017. febr. 18. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg oda jártam, vagy utána is számít?
2017. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyből nem csaptak ki senkit ha nem nálunk sajna végig kelett menni az osztályfőnöki-igazgatói ... vonalon. Egy gyereket akkor rugtak ki végre amikor 3.jára is összeverekedett valakivel, széttörtek két ablakot és a másik srácnak ömlött a vér az orrából. Elvileg egy másik srácot azért dobtak ki mert piált meg drogozott a wcbe.
2017. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: utána is számít. :)

2. válaszoló: az durva. Pia, drog és verekedés...Nem semmi! :S

2017. febr. 19. 09:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert előre megfontolt szándékkal megölt valakit.
2017. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általánosban volt olyan hogy 2 srácot kirúgtak (8.-asok voltak) mert szexeltek a wc-ben és pont rájuk nyitottak. De volt olyan is,hogy az egyik csávó mondta egy bolond lánynak,hogy ujjazza meg magát,ő meg is tette,elmondta a pszichológusának,és a srácot kirúgták (ez már középsuliban volt). Több durva esetről nem tudok.
2017. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem jártam oda, és nagyot változott ez a dolog is, hogy mi kell ahhoz, hogy valakit kicsapjanak, szóval számomra nem csak az volt durva, amiért, hanem hogy idáig el kellett jutni, hogy kicsaphassák azt a diákot. Nos, kést talált nála az egyik tanár. Amúgy is féltek tőle a társai és ki kellett venni az osztályból, de eddig a pontig az iskola tehetetlen volt, valamiért annak a gyereknek minden áron helyet kellett biztosítani annak az intézményben, pedig még körzetes sem volt, és enyhébb indokok nem voltak elegek ahhoz, hogy a többi gyerek számára biztosítva legyen, hogy biztonságban érezhessék magukat az iskolában. Amikor én voltam általános iskolás, kisebb dolgokért is kirúghattak valakit.
2017. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jav: "valamiért annak a gyereknek minden áron helyet kellett biztosítani abban az intézményben" (bocs az elírásért)


1. válaszoló voltam

2017. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosba: Egy 7-es, 16 éves srác megvert egy 3-os kissrácot mert véletlenül nekiment. Szerencsétlennek a foga is kitört. Volt egy másik eset is amikor egy szintén 7-est rúgtak ki mert leszedett egy vészjelző táblát.
2017. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy hatodikos cigánygyereket kirúgtak szexuális zaklatás miatt 2 évvel ezelőtt.
2019. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 x0 válasza:
1996-ban 6 osztályos gimnázium 8. osztály végével szexuális zaklatásért engem. Ha 1 évvel korábban csapnak ki, nem tudott volna olyan könnyen eldurvulni, rá lettem volna kényszerítve hogy helyesen cselekedjek: írjak szerelmes levelet, kérjek bocsánatot, stb. 7.-ben ugyanis csak molesztálás volt, hogy mondja meg, miért volt velem undok, még csak azt se erőltettem hogy legyen a barátnőm, csak hogy mondja már meg, azóta se mondta meg. Talán még a meg is kaphattam volna a lányt.
dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!