Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tettetek volna a helyemben...

Mit tettetek volna a helyemben? És még én kaptam szaktanárit.

Figyelt kérdés

Péntek reggel álltunk szokásosan a suli aulájában, és sorakoztunk. Valaki arcon dobott egy piszkos/sáros sapkával. A haverom kiröhögött, engem meg felcseszett, ezért eldobtam messzire. Akkor jött az egyik tanárom, és megkérdezte, hogy ki dobta el. Mondtam, hogy én. Megkérdezte, hogy enyém-e, mire egyértelmű volt a válaszom: nem. Ekkor kezdett megalázni. Mondta, hogy ha nem az anyám pénzéből lett véve, akkor mi a francért dobálom, és hasonlók. Én mondtam, hogy engem is megdobtak vele. Erre azt mondta, hogy nem érdekli. Én motyogtam magamban valamit (konkrétan azt, hogy akkor engem sem az amit mond). Ekkor szinte üvöltve: MIT KÉPZELSZ TE MAGADRÓL? Felemelte a kezét, én meg reflexből odakaptam a fejemhez. Kb 50 ember nevetett rajtam. Én már idegesen megkérdeztem, hogy mégis mi a fas_zt csinál - szószerint. Válasz: még egy ilyen, és olyat kapsz, hogy anyádig repülsz. Én meg: Hajrá, de én is visszaütök. Ekkor jött az ügyeletes tanár, és elvitt az igazgatóiba. Elmeséltem, hogy mi történt. Idegesen mentem ki, ordítottam egy nagyot, és belevertem tiszta erőből a falba (aznap már nem is írtam, fájt). Egy szaktanárival "megúsztam". A tanárt meg csak megkérdezték arról, hogy mi történt, semmi más.

Tisztelettudó, rendes embernek tartom magam. Tisztában vagyok azzal, hogy én IS hibáztam, de kétoldalú volt a dolog.

A "kedves" tanárúr elég régimódi. Ami még felhozható (ellene vagy ellenem) az aaz, hogy enyhemdühkezelési problémáim vannak. Komolyan mondtam, ha felpofoz, én is visszaütök, de nem tudnék megállni annyiban. Pedig békés embernek tartom magam nyugalmi állapotban. 16 éves vagyok, szakgimibe járok.

Mi a véleményetek? Szerintetek tényleg én voltam az egyedüli hibás? Tényleg a tiszteletlenségem volt a konfliktus okozója? Nem ócsárlást és tipikus mai fiatalok (például: ezek nem tanulnak tiszteletet, ésatöbbi. DE!!) féle szövegeket várom!



2017. febr. 18. 22:26
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Ugyan olyan vagyok. Annyi kulonbseggel, hogy ha megegyszer barki ilyeneket mondana, kirohognem, ha meg ilyet tenne lehet nem hagynam magam

De egyelore iskolaba jarok es nem fogom feladni egy olyan ember miatt, aki nincs kibekulve a sajat szanalmas eletevel... Ha mar tobbszor is kerdezted🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️

2021. nov. 2. 20:18
 32/32 Sssaszem ***** válasza:
Mi szeretnél lenni Majd?
2021. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!