Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért közösít ki az EGÉSZ...

Mért közösít ki az EGÉSZ osztály? Nem is az a kérdés hogy mért hanem hogy. Mit lehet ellenetetni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert a te korosztályodbeli embereknek nagyrészt nem jut még el az agyukig, hogy milyen érzés lehet a másiknak kiközösítve lenni. Nincs semmi empátiájuk, nem fogják fel annak a súlyát, amit mondanak, amivel esetleg megsérthetnek másokat. Illetve a csoportos gyűlöletnél nincs erősebb. Ez ilyen kényszerhelyzetet teremt az alanyban: Így alakul ki a "Ha ők utálják, kiközösítik, én is ezt csinálom vele." elv. Persze mindig vannak olyanok is, akik jóindulatúak, vagy fejlett gondolkodásúak, de általában ez a fajta beleérző képesség csak a kamaszkor legvégén szokott kialakulni.
2017. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A kérdező feltett egy kérdést, és erre mindenki a kérdésében lévő hibákat kezdte el javítgatni.... Hogy segítsek is: Azt mondod, hogy nem az a kérdés, hogy miért. Tehát, tudod az okát. Akkor, meg kell szüntetni, vagy a többiekkel kell elfogadtatni (főleg akkor, ha egyébként mások elfogadják). Egyébként hogy érzed, jogosan csinálják vagy nem? Pl. ha a rossz magatartásod miatt közösítenek ki 8és éppen ezért nem is írod ide ki), akkor pl. szerintem megérdemled.
2017. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem rossz a magatartásom a (a legrosszabb a 7 év alatt amit arra kaptam 4-es volt de amúgy is nem vagyok rossz gyerek) és nem nem tudom mért utálnak.De az egész osztályban így van vannak 3-5 fős baráti társaságok és a társaságok utálják egymást és csak a társóságokon belül vannak barátságuk.Mivel már 3 éve nem volt új osztálytársuk ezért engem sem akarnak túlságosan befogadni.Pedig én mindenkire nyitót vagyok.Van egy társaság akik már kezdetöl fogva utálnak (úgy mond első látásra utálnak) van másik 3 akik nem kedvelek de ök legalább nem mutatják ki nem piszkálnak nem kezelnek úgy mintha pestises lennék (értem ez alatt hogy veszekednek ki álljon elém; mögém sorakozónál meg amikor tesi órán futunk) és van 1 társaság akik elviselik hogy ha ott álok a közelükbe de a véleményem/adott témához a hozászolásom nem nagyon érdekli őket nem csak állok ott és hallgatom őket.

Ja és tudom hogy tele volt szó ismétléssel meg nem voltak helyesen felépítve a mondatok meg tudom is mi.Köszönöm ezt nem kell kijavítani.Akkor írj választ hogyha az eredeti témához (a kérdésre/kérdéshez)van hozzászállásolod.

2017. febr. 25. 16:20
 14/15 anonim ***** válasza:

Velem is így volt még álltalános utánni iskolás éveimben. Én azt csinálltam elsősorban, hogy tisztáztam magammal kicsoda is vagyok. Ezek után kiéreztem kitapasztalltam kivel is tudok elszórakozni, elbeszéllgetni az osztályból és ezekkle az emberekkel szorosan kiépítettem a kapcsolatot, a tobbiekkel rendes voltam és néha köcsög :P természetesen mérsékkel amíg a humor szint tart !


Tippek: Mindenkinek nem tudsz mindíg megfelellni, legjobb ha magadnak felelsz meg folyamatosan ! Sokszor lessz olyan időszak, hogy másokat hagynod fog kelleni ha egyedül szeretnének maradni, mivel egy nagy kollektívából itt ott kikell szakadni, hogy magadlégy ! A legfontosabb és a leg nagyobb hasznos tapasztalatom, MINDÍG DE MINDÍG LEGYEN AZ A FEJEDBEN A TUDATOD ALATT, HOGY TE ÍGY VAGY JÓ AHOGY VAGY A HIBÁIDAL EGYÜTT, EGY JÓ EMBER VAGY ÉS MINDENKINEK A LEGJOBBAT KÍVÁNOD TELJES SZÍVEDBŐL, AZ EMBEREKET PEDIG SZERETED ŐK BÁRHOGY IS VISZONYULLNAK HOZZÁD (ha valakihez tisztelettel és inteligensen fordulsz, ritkaság hogy az illető rossz szemmel nézmajd rád)


ELSŐ SORBAN MAGADDAL FOGLALKOZZ AZUTÁN A TÖBBIEKKEL :) LÉGY EGY KICSIT ÖNZŐ, HOGY A BOLDOGSÁGODAT ÉS JÓKEDVEDET MÁSOKNAK IS ÁT TUDD ADNI :)


SOK SIKERT !

2017. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ellene nem sok mindent lehet tenni, szard le őket. Persze tudom milyen rossz mikor levegőnek néznek ok nélkül.


Az ilyen emberek azt sem érdemlik meg hogy foglalkozz velük.

2017. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!