Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt velem ez a...

Miért csinálja ezt velem ez a fiú? Megakarok halni!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Mindig gonoszkodik, lenéz. Ha valamit elrontok akkor rögtön beszól nekem,hogy milyen h***e szerencsétlen vagyok, de mások ha elrontanak valamit csak nevet. Elegem van! Én mindenkivel kedves vagyok, senkit mindenkinek a legjobbat szeretném, aki kedves velem pedig a szívembe zárom. De nem csak ő,hanem a fél osztály utál. Pedig nem tettem ellenük semmit. Ez a srác azt hiszi, hogy hülye vagyok. Bevallom a tanulás nem megy valami jól, de igyekszem. Ezért még nem kéne engem hülyének nézni. Már úgy jövök haza, hogy minden nap sírok,és megakarok halni. (Ma a sálammal akartam felakasztani magam, de aztán átgondoltam, hogy ez hülyeség, hiszen anyám,apám szeret, nem akarok senkinek fájdalmat okozni.)Miért érdemlem én ezt, mikor én csak szeretetet adok?

16l



2017. febr. 22. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős helyzet, 2 évvel fiatalabb vagyok, de van egy fiú, gyűlöl, nem tudom miért...

Egy ideig csöndben voltam, majd elkezdtem visszaszólogatni. Csak pofázott. Aztán egyszer elegem lett, megvertem. Tudod, az ilyen 40kg-os páva gyerek. Azóta csak idegbetegnek hív. De a barátaim szerint menő volt :D Hát én se élveztem...

Ne akarj meghalni. Neked már csak két év.

Képzeld, olyanokért beszólogatott, hogy jajj de strébert vagyok, mert a szókincsemhez hozzátartoznak a félkegyelmű, és a jellemzés szavak... ???

Az ilyenek idióták. Ne foglalkozz velük, inkább a barátaiddal. Csak kompenzálni akarja a figyelemhiányát.

2017. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát ő inkább a meleg kategóriát súrolja.
2017. febr. 22. 20:02
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja,akkor már érthetőbb a dolog.A kisgyerek veled akarja bizonyítani,

hogy már nagycsoportos lett.Simán egy

négyszemközti k.nagy pofon.De adjál

bele mindent.A lényeg,hogy nem kell

látni senkinek sem.Elég,ha ő tudja megvéded magad.

2017. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én már öreg vagyok (50), de gimiben volt egy hasonló srác, én is pont 16 voltam. Mindig beszólogatott nekem meg a barátnőimnek, nagyon bunkó volt, ezzel menőzött a többiek előtt. A fél suli odavolt érte. Aztán egyszer meguntam, és egy beszólása alkalmával közöltem vele, hogy ezt abba lehet hagyni, mert legközelebb szájon vágom. Persze csak röhögött. Köv. szünetben mentünk fel a büféből, ott állt a lépcsőfordulóban a haverjaival és a csatolt részeikkel (csajaik). Naná, hogy megint beszólt valami bunkóságot. Egyet továbbléptem, majd hirtelen vissza, még félig sem fordultam hátra és visszakézből úgy szájon vágtam, hogy köpni-nyelni nem tudott. Csak annyit fűztem hozzá szóban, hogy a mit én megígérek, azt be is tartom. Futótűzként terjedt a hír a suliban, mindenki el volt ájulva, én lettem a nap hőse. Csávókám meg onnantól kezdve ha meglátott, pipacsvörös arccal húzott el a közelemből. Soha többet nem próbálkozott be. A fentieket úgy képzeld el, hogy nem emeltem meg a hangom, nem voltam trágár, halál nyugodt voltam. Akkoriban még amúgy én is elég visszahúzódó voltam, kevés barátom volt, nem tartoztam az ún. "menők" közé. A lényeg, hogy ne hagyd magad. Hidd el: megéri kiállni magadért. Drukkolok neked! Hajrá! :-D
2017. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kös
2017. febr. 23. 07:24
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves kommenteket. Megpróbálom megvédeni magam valahogy. Még jöhetnek ilyen történetek ha vannak.
2017. febr. 23. 07:32
 17/17 anonim válasza:
azért csinálja mert szeretett hiányos nem foglalkoznak vele otthon, lehet hogy nevelőszülős ?
2017. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!