Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosnak érzem magamat,...

Magányosnak érzem magamat, depressziós vagyok és megakarok halni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ide kiírni a problémámat. Akit érdekel az írjon privátot.
2014. máj. 20. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy lesz jobb, lesz másképp, csak ki kell várni. Most az a feladatod, hogy elviseld a magányt. Álmodd azt, hogy lesz kit szeretni, és majd lesz kit szeretni egyszer!
2014. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Húzd az időt. Én is összetörtem, ki van tűzve az öngyilkosságom, de nem konkrét dátumra. Így valamennyire motivál is.
2014. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne már! És mi van, ha épp egyikőtök az én életem párja! Itt hagynátok egyedül? :-(
2014. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Gondolj a tobbi emberre, es ne metro/vonat/busz ele ugorj, mert azzal egy csomo emberrel ki....

Ugorj inkabb valami erkelyrol, tetorol, vagy ott a kotel.


Az olyanokat nagyon utalom akik vonat ele ugranak es miattuk sziv mindenki orak hosszat amig helyszinelnek. Onzo kocsogok.

2014. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát ezek nagyon értelmes válaszok.
2014. máj. 20. 13:56
 6/20 anonim válasza:
"Húzd az időt. Én is összetörtem, ki van tűzve az öngyilkosságom, de nem konkrét dátumra. Így valamennyire motivál is."......ááááááááááááá, ez nagyon tetszik. Ha tehetném, 3x is lájkolnám!! :-D
2014. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most nagyon sz.rul érzed magadat, de ez el fog múlni nem sokára! Hidd el!
2014. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is hajlamos vagyok a depresszióra és a társasági élet semmit nem segített, úgy keveredtem ki belőle hogy a kutyáimmal kezdtem el többet foglalkozni, meg elkezdtem lovagolni. Gyakran jártam kutyát sétáltatni (mai napig járok mikor érzem hogy valami nem okés és kezdek vissza csúszni) és sokat segített az állatok közelsége. hülyén fog hangzani de nekik elmertem mondani hogy mi bánt és nem kaptam a fejemhez hogy menjek szakemberhez, valószinű fogalmuk nem volt mit magyarázok és csak örültek a simogatásnak mégis olyan volt mintha vigasztalnának. Nem akartam megölni magam de közel voltam hozzá de ha neked nagyon súlyos akkor jobb orvoshoz fordulni gyógyszerért de inkább próbálj meg magadtól kikeveredni mert a gyógyszer, orvos nem tanítja meg hogy tartsd a szintet.
2014. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
57%
Az élet úgy szar ahogy van, nincs értelme élni!
2014. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Nekem ne küldd el a "problémádat", engem nem érdekel.

Ha valaki meg akar halni, minek problémázik annyit?

Akkor halj meg. Ajánlanám a vonatot, de mint írták előttem, elég sok emberrel cseszel ki. Múltkor én is majdnem késtem egy ilyen miatt :) Inkább ugorj ki valahonnan vagy robbantsd fel magad gázpalackkal. Tessék, ez a válaszom arra a kérdésedre, hogy meg akarsz halni, mit csinálj.


Ha esetleg normálisan állsz hozzá a dolgokhoz, és nem fárasztasz másokat, akkor esetleg hozzám fordulhatsz, hogy mit tanácsoljak az életedhez.

2014. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!