Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ellenőrző árát ki kell fizetni...

Ellenőrző árát ki kell fizetni mert a tanár elhagyta? De miért a diák fizesse? Fizesse az aki elhagyta, nem is kérdés, nem?

Figyelt kérdés

A szituáció: fegyelmi okból a tanár elveszi a diák ellenőrzőjét hogy beírhasson valamit. Elveszi aztán elhagyja. A házirend szerint ellenőrzőnek ugye lenni kell, a diák 1 db ingyen ellenőrzőre jogosult a tanévben melyet szept 1-én kap meg, ha elhagyja újat kell venni az iskolától 1000 ft-ért.

Ez eddig oké.

Tanér elhagyta az elvett ellenőrzőt és most a diákot vegzálják hogy miért nincs, és ha nincs vegyen újat és persze fizesse az 1000-et.. A diák meg azt mondja hogy nagy lófüttyöt majd kifizeti az 1000-et az aki elhagyta. Erre még fenyegetést is kap...

Na de azt mondja meg nekem valaki ha a tanár elhagy valamit (és ezt be is ismeri ehhez kérdés nem férhet) akkor miért is másnak kéne fizteni az elhagyott dolog árát?

Hát valóban ahogy a diák mondja fizesse szépen az ki, aki elhagyta!


2017. márc. 5. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Egy szép világban így lenne. Viszont nem szép világban élünk...
2017. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen véletlen, ilyen velem is előfordult. Nekem versenyen elért jó helyezésért akartak beírni dícséretet, de a szaktanárom elkeverte az ellenőrzőm, így nekem kellett (volna) újat vásárolnom. Természetesen rám terhelték az árát is, de nem fizettem, hiszen nem én veszítettem el. Végül 3 hónap után kaptam egyet ingyen, mert a tanár nem volt hajlandó kifizetni, én pedig mondtam, hogy biztos nem fizetek semennyit; akkor inkább nem lesz ellenőrzőm.

Ne fizesd ki, ne hagy magad. Lehet azt mondani, hogy az az 1000Ft nem sok, de van, akinek igenis számít. Meg egyébként itt nem is az összeg számít.

2017. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki elhagyja annak kéne fizetnie... Én biztos nem fizetnék semennyit ha ilyen helyzetbe kerülnék legyen 100 Ft vagy 2000... itt most nem a pénzről van a szó.
2017. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se fizesd ki, szánalmas lépés lenne részedről (szerintem)
2017. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tdujátom mi a legröhejesebb és nme is értem tanár ekkora gyökér hogy lehet. Tanár fenyegeti meg a diákot hogy vegye meg az ellenőrzőt mert annak lenni kell. Diák kérdezi hogy nem vezsi és akkor mi lesz... gyökér tanár meg közli hogy akjkor osztályfőnöki!! szaktanári ... igazgatói.... diák meg konkrétan beleröhög a pofájába hogy na jó és hova írod be gyökérkém ... e-napló az nincs... egy helyre írhatnád az ellenőrzőbe de uyge az sincs és nem is lesz.... hacsak nem az az iskola egyet full ingyen mert én 5 ft-ot nem fizetek... és akkor a gyökér tanár eltakarodik mert erre már nem bír mit lépni...
2017. márc. 5. 14:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megkapta a diák az újat. Ingyen. ÉS üres. Nem újabb intő nem került bele még az se került átírásra ami a régiben benne volt... ennyit erről.
2017. márc. 8. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!