Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak ha par baratomat...

Mit csinaljak ha par baratomat az iskolaban zavarja hogy alig eszek az iskolaban?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy nem nagyon vagyok ehes az iskolaban mert itthon reggel eszek es kibirom mih haza nem erek.Es egyfolytaban hozzam vagjak hogy kivancsiak hogy hogy eszem meg hogy soha nem lattak meg enni pedig mar nem egyszer ettem az iskolaban szunetben.Valami tanacs?15/l
2017. márc. 7. 17:43
 1/3 tali95 ***** válasza:
egyel egy szendvicset veluk:) vagy menjetek mekizni vagy valahova uljetek be kozosen enni pl gyrosozni:)
2017. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egyél :D ha ez ekkora probléma, akkor ne otthon edd meg a reggelidet, hanem beviszed suliba, és megeszed óra előtt, hogy lássák, hátha attól megnyugodnak...amúgy szerintem teljesen mind1, semmi közük nincs, mikor kajálsz :D
2017. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "barátaid" eléggé unatkozhatnak...
2017. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!