Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik a kínosabb viselkedés,...

Melyik a kínosabb viselkedés, ha a diák rossz jegyet kap, leszidják az iskolában?

Figyelt kérdés

1, Elkezd sírni,öklendezni. A jelenete után nem akar beszélni a történtekről,tudja,hogy megvetően,lesajnálóan néznek rá,ezért rossz érzés keríti hatalmába.


2,A szemébe fésüli a hajat,elkezd durcázni,enyhe dühkitörése lesz,egész nap nem szól senkihez. Nem gondolkodik azon,hogy mások szemében milyen hatást kelt,egyszerűen ő így vezeti le a feszültséget.


Ui.:Elárulom,hogy az egyik pontosan rám jellemző!

Ti hogyan viselkedtek,ha rossz jegyet kaptok,megszidnak az iskolában?


2017. márc. 11. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nevetek rajta, mert nem érdekel. :D
2017. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig leszartam milyen jegyet kapok. Minek kell ilyenen görcsölni?? Ezért van ez a sok látens pszichopata meg depressziós gyerek mert ha már nem kitűnő tanuló valaki azt otthon agyon kell csapkodni sok barom szülő. Amúgy mind kettő gáz és szégyen ha rosdzul is éront hogy rossz jegyet kaptál tartsd magadba.
2017. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

"Ezért van ez a sok látens pszichopata meg depressziós gyerek mert ha már nem kitűnő tanuló valaki azt otthon agyon kell csapkodni sok barom szülő."


Hogy ez mennyire igaz!

Kérdező, nem kell se sírni se durcázni, felesleges. Szrd le az egészet.

2017. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gyenge lelki alkatra vall, mi lesz ha komoly nagy dolgok érik az életben, összeroppan idegileg xd.
2017. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettő egyformán nagyon kínos.

Általánosban kicsit rosszul éreztem magam 1-2 napig, de középiskolában már rájöttem, hogy marhaság az egész. Amikor beírt egy egyest a tanár csak kinevettem. A jegyek nem befolyásolják az életet, legfeljebb ha kibukik az ember, vagy felvételizni kell valahova. Nyilván akkor egy kicsit megnyomtam a dolgot, de amúgy egy pszichó tanárnak sem hagytam, hogy lelki beteggé tegyen.

2017. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Én mindenb 5ös vagyok, ha 1db négyest kapok, tiszta ideges leszek. Ez van. Ottthon inkább mondják hogy ne tanuljak ennyit. Magamban mérgelődök de caak 2-3 óráig tart. 12l
2017. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem az első kínosabb, de egyik sem megfelelő.

Nekem ilyen szempontból könnyű, mert nem sokszor kapok rossz jegyet, ha mégis akkor legtöbbször csak csalódott vagyok vagy szomorú, néha dühös magamra, ha jobban is meg tudtam volna írni. De nincs bennem szorongás mert otthon se szidnak le (főleg mert látják hogy engem is aggaszt) és biztatnak hogy javítsam ki, ha tényleg lehúzná teljesen az átlagomat. De persze olyan is van hogy megbocsátom magamnak mert tudom hogy aznap elég szar napom volt, vagy mert nem tudtam tanulni rá, vagy csak szimplán elegem volt.

2017. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a durcázás az kínosabb, mert olyat is büntet vele, aki nem tehet róla (két ember tehet erről: leginkább a diák, mert tuti csinált vmit, amiért leszidják... abban az esetben a tanár is, ha mértéktelen büntit ad, vagy eltúlozza a szidást).


Amúgy én mindig sajnáltam az 1. kategóriásokat, főleg, mert érzem, milyen. Sírni-öklendezni nem csináltam soha, de a sírás mindig ott volt a torkomon, és a gombóc a torkomban, és nem is szívesen beszéltem utána emberekkel (de persze ha hozzá, szóltak, válaszoltam). Nekem főleg azért volt, mert nagyon teljesítménykényszeres légkörben nőttem fel otthon, ahol egyenlő voltam a semmi nullával, ha hazahoztam egy rossz jegyet, és az összes tanár is irreális elvárásokat támasztott felém, mert én voltam a jótanuló. A többiek is nagyon látványosan csodálkoztak, páran talán még kuncogtak is, amikor hú, a jótanulónak volt egy hármas felelete...

2017. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!