Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miét csinálja ezt az angol...

Miét csinálja ezt az angol tanárom? Fer ez?

Figyelt kérdés
Egy csutortoki napon hiányoztam, dogat irtak tobbiek. Elegge jo vagyok angolból es ezt a tanarom is jól tudja. Ra egy hetre csütörtökön,mikor megérkeztem, az ora uolso 10 perceben, mondja, h én nem irtam dogat es megirom most. Persze karo lett, meg pedig az elso karom. Szova l ez elegge sz*r most. Nem tartom ezt igazan igazságosnak , legalabb elotte levo nap szolhatott volna hogy megiratja velem, már akkoris voltam iskolaban)...akkor biztos h nem lett volna karo. Es egyébként is ez eddig igy mukodott, hogy elotte levo nap mindig szolt. Nem fer ez az egesz es nagyon rosszul esik.. miert kell ezt csinalni?

2017. márc. 22. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom tudtál róla hogy írtak. Én jogosnak tartom hisz egy heted volt rá hogy megtanuld azt az anyagot.
2017. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez igy van, a fele anyagot tudtam csak. Elozoleg hiányoztam akkor szolt elotte levo nap ,tanultam es otos lett, ilyen ez....
2017. márc. 22. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudtál róla hogy írtak, elvileg te fel is készültél rá annak ellenére hogy nem voltál bent órán, mert az hogy hiányoztál, szerintem a kutyának sem, de totál bírom ezt a "hiányzó" kijelentést egy iskolában...

A dogára elméletben volt időd felkészülni, sőt az anyagot is tudnod kell, mert ott voltál amikor tanította neked a tanár, és megtanultad normálisan, a dolgozatnál is ellenőrzik hogy tényleg tudtad-e vagy sem. Nyilván nem, és erre a tanár rájött hogy nem is tanultál rá semmit ha karó lett. Minimum egy hármasra megírhattad volna, ha odafigyeltél volna órákon. Ha első karód, ne foglalkozz vele, kijavítod és kész.

2017. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es az fer hogy massal nem iratta meg? mert nem.. Ebben igazad van, de teli vagyok ötösökkel elegge maximalistának is tartom magam. Igazabol az a rossz ,hogy eddig mindig szolt ,ha hiányoztam h masnap keszuljek is megirom. nem az ora utso par percebe irogatja meg velem! Rengeteg otosom van par negyesem is, miert kel ezt igy lerontani? Ez a tanaroknak orom?
2017. márc. 22. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fer? Talán nem. Jogos? Abszolút.

Elvileg minden órára felkészülve kell menned, a te esetedben egy héttel ezelőtti dogát pótoltál, ill. állításod szerint jó is vagy a tantárgyból.

Persze nem akarok f**znak tűnni, érthető a problémád, de ezzel semmit nem tudsz csinálni.

2017. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Pont azon a napon betegedtél le amikor írtak? Lehet hogy mérges lett mert a véleménye szerint direkt nem mentél be a doga miatt. Ami érthető hisz nem figyeltéloda/tanultál. Én is jó tanuló voltam ezért csalódásként érte a tanárt ha doga miatt nem mentem be mert tudta hogy én ennél többet tudok. Kik azok a többiek? A többi hiányzó?
2017. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha az angolod is olyan mint a magyarod, akkor nincs több kérdés.
2017. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha "elég jó vagy" angolból, akkor nem lehet olyan, hogy egy dolgozatot egyesre írsz meg, csak mert nem szólt elöre senki, hogy meg kell írni.


2. A tanártól jogos, hogy megiratta veled a dolgozatot.


3. Ha az angolt nem tudod jobban, mint a magyar helyesírást, akkor nem csoda az egyes jegy sem.

2017. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Angol billentyuzet te nagyon fax...

Igen, a tobbiek is hianyoztak de velük szarta mar bocsanat bepotoltani. Ortopediai vizsgalaton voltam, nem pedig logtam. Tevedes ne essek. Akkor sem fer.

2017. márc. 22. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Angol billentyuzet te nagyon fax..."


És angol billentyűzeten pld. nem lehet "fer" helyett "fair"-t írni?

Angol billentyűzeten lehetetlen a helyes szórend alkalmazása?

Angol billentyűzet tiltja az értelmes fogalmazást?

Te okos...

2017. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!