Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos volt, hogy osztályfőnöki...

Jogos volt, hogy osztályfőnökit kaptam?

Figyelt kérdés
Az osztályban van három roma származású fiú,akik folyton minket bámulnak,fogdosni akarnak és ha meg erélyesebben rájuk szólunk,nem tetszik nekik a dolog. Már év eleje óta nagyon figyelt az egyikőjük,mindig szexuális tartalmú megjegyzéseket tett rám. Ma történt,hogy ez a gyerek felült a mögöttem lévő padra,én a székemen ültem,és a mellemet leste. Megkértem szépen,hogy menjen innen,ne nézzen,de csak nem hagyta abba. Egy perc múlva rákiáltottam,hogy tűnjön már innen,mikor már majd kiesett a szeme,úgy bámult és imitálta,hogy hogyan szokott nyögdécselni. Mire csak annyit mondott,hogy rakjam alád ezt a 25 cm-s néger fäszt. Visszakézből szájon vágtam,de úgy,hogy felrepedt a szája. Egyből rohant az osztályfőnökhöz,én meg osztályfőnökit kaptam,és még nekem papoltak,hogy milyen ember vagyok,közben a gyerek a tanár háta mögött röhögött rajtam.
2017. márc. 31. 14:53
1 2
 11/19 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Ha az én gyerekemmel ilyen történne akkor biztos elbeszélgetnék a tanárral az igazgató jelenlétében a dolgokról.
2017. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Én minden verekedő diákoknak azt szoktam mondani, hogy legyen benne annyi önuralom, hogy me üssön, mert az látványosabb, nagyobb baj lehet belőle, mint abból, hogy valaki alá 25 centis f@@szt raknának szóban. Az is súlyos tett, de a szájrepesztés durvább. Az ütésért jogos volt az of., a motivációt kellett volna hatásosabban előadni.
2017. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért álljon már meg a menet, valakinek meg kell értetnie a kis rejtett erőforrással, hogy most nem otthon van a gettóban. Általában nem pártolom a pofozkodást, de van, aki másból nem ért.
2017. ápr. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos,mert ez egy bunkó állat..Hát hogy lehet ilyet mondani egy lánynak???Szólj a szüleidnek!
2017. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként azok, akik veréssel oldanák meg az ilyen helyzeteket, és még biztatnak is másokat az önbíráskodásra, valójában semmiben nem különböznek az általuk lenézett emberektől.
2017. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#15, annyira vártam már ezt az érvet... Szerinted akkor visszaütni ugyanannyira elítélendő, mint ütni? Ha a rablótól visszaveszi a rendőr az ellopott tárgyat, akkor ugyanolyan bűnös, mint elvette? Idióta egy logikád van.
2017. ápr. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15%

Miért, a kérdésben szereplő lányt megütötték? Ő visszaütött? Nem gondoltam, hogy civilizált kultúrában magyaráznom kell, miért nem jó verekedéssel elintézni a sérelmeket. Még le is írtam, hogy nagyon súlyos dolog olyat mondani, amit a lány kapott, de az ütés akkor is büntetést ér, mert milyen világ az, ahol beszól valaki, én meg szájba vágom? Nem a kocsmában vagyunk, hanem elvileg egy iskolában, ahol értelmes, kulturált embereket próbálunk nevelni. Nekem ne mondja senki, hogy a verekedés helyes cselekedet, és de jól tette.. Nem, kib...ttul nem tette jól, mert ezt önbíráskodásnak hívják, és ha esetleg felnőtt korában sérelem éri, mi lesz? Megrugdossa az illetőt?

Aki pedig azzal érvel, hogy a rendőr se tartson rendet, akit kimondottan arra alkalmaz egy állam, hogy őrizze a rendet, az nem valami okos ember..

2017. ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17. Sajnos léteznek olyan emberek, akik a szép szóból nem értenek. Az a gyerek megérdemelte azt a szájon vágást.
2017. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemelte, nem arról van szó, és egyébként neki is kijárt volna egy osztályfőnöki, mert a szóbeli zaklatásért is bőven belefér ez a szankció, de nekem akkor sincs rendben, hogy egy lány az iskolában pofozkodik. Azért is jár az osztályfőnöki.
2017. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!