Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi történt az ifjúsággal?...

Mi történt az ifjúsággal? Borzasztó hogy nem tudnak írni, olvasni! 12/F

Figyelt kérdés

Persze tudnak, de gyötrelmesen! Ha egy tanár megkéri az egyik osztálytársamat, hogy olvasson fel egy szövegrészletet, akkor az olyan nyögve-nyelősen sikerül! A hangsúlyozásról nem is beszélve! Aztán a helyesírás! Minden fiú a ,,felnőtt dolgokkal'' (szerintem leesett) van elfoglalva, manapság egy fiú (rajtam kívül) nem olvas könyveket (nem kötelező a szépirodalom, én se szeretem), hanem a filmek, sorozatok. Én is szeretem a filmeket és a sorozatokat, de ez egyensúlyban van az olvasással. Fogalmazni sem tudnak! Mi ez?! Ha tud szépen felolvasni, jól hangsúlyozni, akkor a nyomorult nem érti, amit olvasott! Ezt nevezik oktatásnak? Beszélni nem tudnak! És én semmit sem tehetek ez ellen! Az is haladás, ha képregényeket (én is szoktam) DE OLVASNAK! Aztán olyan beképzeltek, felfuvalkodottak a nagy bicepszeikre, meg a ragyás, pattanásos fejükre (na jó, az utóbbiról nem igazán tehetnek), hogy észre sem veszik, mennyire s.ghülyék! Próbálnak ,,nagymenő'' stílusban beszólogatni, de nem tudják megfogalmazni, amit akarnak! Alapvető szavakat nem tudnak, szegényes a szókincsük! Én mindig próbálok új szavakat tanulni. Ha pedig megemlítek egy olyan szót, például: absztrakt, pszichoszomatikus, prevenció, stb. akkor én vagyok a tudós, aki mindent tud!

Teljesen ki vagyok bukva! Ti hogy vagytok ezzel? Felnőttek, serdülők, gyerekek válaszát várom!


2017. márc. 31. 18:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ilyen "ezek a mai fiatalok" stílussal írtad volna a kérdést 12 éves létedre, még egyet is értettem volna veled. Nekem is voltak síkhülye osztálytársaim, tudom, milyen idegesítő. De nekem az írásodból úgy jön le, hogy te többnek tartod magad mindenkinél, és baromira sajnálod magad, amiért a gyökér osztálytársaid nem értik meg a zsenialitásodat, szóval felnőttektől várod a virtuális buksisimit.

Tőlem most nem kapsz, ne haragudj.

2017. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Felnőtteknél is ugyan az a helyzet.
2017. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Fuh,azért neked is van egód :D de abban igazad van,hogy a generáció bunkóbb lett egoistább és azt veszem észre,hogy senkit semmi nem érdekel a hülyeségen a piáláson a "felnőtt dolgokon" kívül. Úgy lehet érvényesülni, ha olyan vagy mint ők. Ez azért elég kétségbeejtő,főleg úgy, hogy mi fogjuk vezetni a világot nemsokára. Nem lehet tudni mi lesz így.Persze jó látni,hogy vannak kívételek akik mostanában nem tudnak érvenyesülni,de a jövőben ők fognak,a többi meg rájön,hogy elcseszte. 17/f
2017. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez azért elég kétségbeejtő,főleg úgy, hogy mi fogjuk vezetni a világot nemsokára. Nem lehet tudni mi lesz így.Persze jó látni,hogy vannak kívételek akik mostanában nem tudnak érvenyesülni,de a jövőben ők fognak,a többi meg rájön,hogy elcseszte. 17

vagy nem..

2017. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!