Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Két osztálytárs, járás? Mik a...

Két osztálytárs, járás? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 14:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Én és a barátom még nyolcadikban jöttünk össze. Ugyanabba a gimnáziumba készültünk, és ugyanarra az előkészítőre jártunk, nem ismertük előtte egymást. Most végzősök vagyunk, boldog kapcsolatban élünk már több mint négy éves, és ugyanoda megyünk egyetemre is. Szerintem ez teljesen emberfüggő, de egy kapcsolat nyilván bizalmon és kompromisszumokon alapul. Ha tényleg szereti egymást a két ember, nem lesz gond, ha osztálytársak. Nekünk is mindig azzal jöttek az elején, hogy "mi lesz, ha szakítotok" és a többi szokásos, de szerintem egyáltalán nem ettől függ, hogy valakivel össze kell jönnöd vagy sem. A mi osztályunkban is voltak osztályon belüli kapcsolatok, de mindegyik felbomlott, mi viszont problémák nélkül (nyilván kisebb összezördülésekkel, ami része minden emberi kapcsolatnak) kitartottunk, és megyünk is tovább. :)
2017. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

*több mint négy éve

(előző vagyok)

2017. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!