Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért baj az egyes osztálytárs...

Miért baj az egyes osztálytársaim szerint, hogy szeretek kpop-ot hallgatni? (főleg BTS) 14L

Figyelt kérdés
És miért szent meggyőződése azokanak a személyeknek,hogy a BTS tagok b.....?Semmi logika nincs benne.
2017. ápr. 4. 21:35
1 2
 11/14 Momo280 válasza:

Itt vannak pár olyan kommentelők akiknek fogalma sincs a koreai zenéről kpop-ról igaz hogy vannak olyanok akik lanynak néznek ki nem mindegyik és nem ők döntik el hogy milyen színű és hosszúságu legyen a hajuk !!! Én is szeretem a kpop-ot és magasról f***ok rá azokra akik leszólják!!

Kezdetben én is csak egy ánytól hallottam majd másnap megnéztem youtubon láttam hogy koreaiak és először énis ilyeneket gondoltam de ahogy elkezdtem hallgatni egyre több számot és ismertem meg egyre több bandát nagyon megszerettem és jött a farsang én pár kpop zenének a címét leírtam egy papírra és azokat mutattam meg a többieknek ők elkezdték cikizni hogy milyen szar zenék meg ilyenek nem részletezem én nagyon megvoltam bántódva !!

Mikor ők kezdtek valami f**s zenét hallgatni énis azokat mondtam rájuk amiket ők!! Később infó órán hallgattam egy kpop számot Kris Wu july meghallgatta az egyik lány az osztályomból és megtetszett neki nem lett olyan nagy kpoper mint én csak ő olyan hébe hóba hallgatja...vagy megint infó órán hallgattam a bts és egy másik osztálytársamnak is megtetszett!!

Meg ez most történt nemrég hogy a sulimban találtam még 2 kpopper csajszit !!

Szóval türelem !!

Minden jóra fog fordulni és sz**rd le azokat akik le b**izzák le lányozzák őket és mond meg nekik ogy akk ti hogy béztek már ki hozzájuk képest!!

Tudom hogy nem akarsz senkivel se összeveszni az osztályban de na valahogy ki kell álni értük és egyaránt magadért is!!!

2017. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Igénytelen zene és csak a kislányok meg a bizonytalan nemi identitású fiúcskák szemének tetsző kreált műanyag emberekkel rakják tele. Egyszerű fülbemászó dallamokkal operál az összes. Kb annyira élvezhető mint akármelyik mai mainstream audiovizuális környezetszennyezés amit nyugaton okád magából az ipar. Bizonyos intelligencia szint fölött már-már irritáló.


Meg mivel fiú létükre lánynak öltöznek ezért tényleg lehet egy kis homok a gépezetben. Gondold végig logikusan. Kik azok a fiúk akik szeretnek női ruhákban tetszelegni?

2017. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

12-es hallod te annyi hülyeséget hordtál itt össze ,hogy szakadok Xdd....

Am én is kpoper vagyok:))

2017. máj. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Koszonom az informaciot.
2017. máj. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!